Resmila.lt vs Lemora (78:76)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Resmila.lt“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2016 spalio 04 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1131

Spalio 4 dieną, 20:15 val., J.Grušo mokyklos sporto salėje, susitiko Kauno mero taurės 2016 komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Lemora“ (svečiai). Šios rungtynės buvo iš tokių, kokių ir laukia kiekviena komanda. Aikštelėje vyko dviejų lygiaverčių varžovų kova visas 40 minučių, tačiau pagrindinio laiko neužteko išsiaiškinti nugalėtojui, todėl ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Papildomas laikas taip pat buvo pažymėtas lygiu ir atkakliu žaidimu, bet šį kartą geresnėje situacijoje atsidūrė „Resmila.lt“ komanda, kuri ir laimėjo dvikovą rezultatu 78:76

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi „Lemoros“ žaidėjams, kurių gretose lyderio vaidmens ėmėsi Egidijus Daukša ir jo tolimi metimai leido nutolti. Negana to „Lemora“ puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir tai leido ilgą laiką išlikti priekyje. Tiesa, skirtumas tarp ekipų buvo labai nedidelis ir „Resmila.lt“ vis lipo savo varžovams ant kulnų, o sėkmingai provokuojamos pražangos leido tikėtis palankesnės situacijos vėliau. Rungtynėse tikrai netrūko atkaklios ir emocingos kovos, žaidėjai nevengė pasiginčyti su teisėjais, o intriga išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos, kuri prasidėjo „Lemorai“ pirmaujant nedideliu pranašumu 31:34.

Antroje rungtynių dalyje didelių permainų neįvyko. Aikštelėje kaip niekad dažnai buvo galima stebėti kaip krepšininkai pelno taškus su varžovų pražangomis, o tai ypač patikdavo komandos draugams. Emocijų buvo iš ties daug, bet toks kietas žaidimas turėjo ir savo kainą. Žaidėjai sparčiai rinkosi pražangas ir tik turimas ilgas abiejų ekipų suolelis leido išlaikyti panašų tempą. Kaip ir buvo galima tikėtis atkakli kova išsilaikė iki pat paskutinių minučių, o čia tapo ypač karšta. Abi komandos turėjo ne vieną progą išplėšti pergalę, tačiau varžovai vis atsakydavo dar sudėtingesniu metimu, kol galiausiai aidint finalinei sirenai pratęsimą „Resmila.lt“ ekipai padovanojo R. Vaitasiaus tikslus dvitaškis 70:70.

Papildomo laiko metu abi ekipos labai sunkiai rinko taškus, sužaidus daugiau nei tris minutes komandos buvo surinkusios atitinkamai tik 2 ir 1 taškelius. Tačiau pirmiesiems ledus pralaužti pavyko „Resmila.lt“ žaidėjams, kurie pagaliau nutolo, nors jų persvara siekė tik 3-4 taškelius, bet „Lemora“ buvo priversta skubėti, o nepavykus pelnyti taškų jiems teko griebtis ir pražangų taktikos. „Resmila.lt“ pavyzdingai atsilaikė ir išplėšė pergalę rezultatu 78:76.

Regimantas Vaitasius („Resmila.lt“):

„abi komandos tikrai labai panašaus pajėgumo, todėl ir rungtynės buvo tokios atkaklios. Iš pradžių leidome įsimėtyti varžovų lyderiui E.Daukšai, bet vėliau pakeitėme gynybos sistemą ir šią problemą išsprendėme. O pergalę nulėmė galima sakyti sėkmė, nes abi komandos tikrai labai panašios“.

Resmila.lt: Regimantas Vaitasius – 16 tšk., Gintaras Petrauskas – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Dovydas Jurkevičius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Šiukščius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Kaminskas – 11 tšk.

Lemora: Egidijus Daukša – 32 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Patašius – 17 tšk. (23 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Čeida – 13 tšk.

„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Sporto Manija“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:52 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:20 val.)Tritaškiais prapliupusi „Sporto manija“ nugalėjo „Lemoros“ krepšininkus (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Hidraulinių sistemų“ įžanga į sezoną pažymėta užtikrinta pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:56 val.)