LVA vs EUROLEXIS (78:52)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 23 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Vilijampolė

"LVA" pergalingai baigė pogrupio etapą

2007 gegužės 23 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 4212
Šį trečiadienio vakarą "Laikinosios Sostinės Mažosios Taurės" B pogrupyje "LVA" savoje aikštėje priėmė "Eurolexis" komandą. Svečiai būdami šešiese varžovams sugebėjo priešintis tik pirmąsias dešimt minučių. Nuo antrojo kėlinuko veterinarai ėmė dominuoti aikštėje ir vis kraudamiesi pranašumą šventė pergalę rezultatu 78:52.

Rungtynių pradžioje vyravo rezultatyvus žaidimas, pirmas keturias atakas abiejų komandų žaidėjai atakavo be klaidų. Praėjus porai minučių "LVA" puolimas tarsi sustojo ir tuo pasinaudoję "Eurolexis" krepšininkai pelnė aštuonis taškus be atsako. Šeimininkai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, po kurios vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Pirmasis ketvirtis baigėsi keturiais taškais pirmaujant veterinaramas – 19:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo "LVA" spurtu 10:3. Svečiai sunkiai rasdavo kelių varžovų krepšio link. Šeimininkai vis krovėsi pranašumą ir pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 42:23.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – veterinarai kontroliavo žaidimą ir be didesnio vargo įveikdami priešininkų gynybą didino savo atotrūkį. Skirtumas vis augo ir prieš paskutinį ketvirtį "LVA" pirmavo 25-iais taškais – 62:37.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Šeimininkai išlaikė solidžią persvarą ir šventė pergalę rezultatu 78:52.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Deivydas Velička kalbėjo: "Pirmajame kėlinyje analizavom varžovų žaidimą, o antrame radom priešnuodžių jų puolimui. Pavyko sutvarkyt gynybą ir tai lėmė pergalę".

"LVA" gretose 21 tašką surinko Dainius Bakanas (5/8 tritaškiai), 17 – Tomas Grigas (8 atk. k.), 14 – Marius Petrauskas.

"Eurolexis" ekipoje 25 taškus pelnė Karolis Pėkis (9 išpr. praž.), 12 – Donatas Kerinas.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 10 balų.
"LVA" linksminosi savo aikštelėje (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:14 val.)Pirmoji "Studentijos" pergalė (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)"BMS-Policija-2" nušlavė priešininkus (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 00:09 val.),,LVA" neatsilaikė prieš galingą ,,Sporto fėjos" žaidimą (2007 gegužės 29 d., antradienis, 00:08 val.)Įtampos neatlaikę "BMS & KK Policijos" krepšininkai konkurencingi nebuvo (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 19:51 val.)