Sporto manija vs Raseinių SK „Julisa“ (83:86)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2018 gegužės 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Raseinių SK „Julisa“ iškovojo „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės bronzą

2018 gegužės 28 d., Pirmadienis, 21:08 val., peržiūros: 1018

Pirmadienį, gegužės 28 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės 2018, Mažojo finalo rungtynės tarp formalių aikštelės šeimininkų „Sporto manija“ bei svečių Raseinių SK „Julisa“. Rungtynės vyko permainingai. Tai viena, tai kita komanda diktavo savo sąlygas varžybų metu. Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau dėl pergalės jiem teko gerokai pavargti.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Pirmajame kėlinyje Raseinių ekipai neblogai sekėsi pataikyti tolimus metimus, kuo jie ir naudojosi. Tuo tarpu „Sporto manija“ didžiąją dalį taškų rinko iš baudos aikštelės ir greitų atakų metu. Praktiškai viso kėlinio metu skirtumas tarp komandų ženkliai nekito, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:21. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus persvėrė rezultatą ir laikė maždaug keturių taškų pranašumą savo rankose. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų ženkliai nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:42.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Sporto manija“, kuri netrukus persvėrė rezultatą. Raseinių SK „Julisa“ vis bandė susigrąžinti rungtynių iniciatyvą į savo rankas, bet aikštelės šeimininkai sėkmingai laikė savo varžovus užnugaryje. Visgi, kėlinuko antroje pusėje kiek geriau atrodė svečių ekipa, kuri persvėrė rezultatą savo naudai ir išlaikė turėtą pranašumą iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:66. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo keisdamosios sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų išliko trapus. Kėlinukui įpusėjus, Raseinių ekipa pradėjo spartesniais žingsniais tolti nuo savo varžovų ir likus žaisti tris minutes, skaičiavo jau dešimties taškų pranašumą. Tuomet aikštelės šeimininkai pradėjo lemiamą šturmą ir likus žaisti pusantros minutės, skirtumas tarp komandų buvo ištirpęs jau tik iki keturių taškų. Visgi, tuomet “Sporto manija” patyrė nuostolius ir liko rungtyniauti tik keturiese. Tas jiems pakišo koją kovoje dėl pergalės. Paskutinis šeimininkų tritaškis galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau tas metimas skriejo pro šalį ir Raseinių SK “Julisa” iškovojo dramatišką pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:86.

Karolis Lendzevičius (Raseinių SK „Julisa“):
“Pranašesni už varžovus buvome, nes turėjome daugiau žmonių ant suolelio. Turėjom gal daugiau energijos. Rungtynių pabaigoje susikaupėm, pas varžovus išsibaudavo vienas žmogus, jį pakeitė nepasiruošęs žaidėjas. O šiaip komandos yra apylygės“.

Tik po atkaklios Raseinių SK ‒ „Julisa“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė BC „Gazuotą pieną“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 20:05 val.)Pusfinalio seriją „Kauno autobusai“ pradėjo sudėtinga pergale (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 22:13 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Kauno autobusai“ įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:59 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autobusų“ pergalė (2018 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)