Sporto manija vs BC „Gazuotas pienas“ (108:100)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 23 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė BC „Gazuotą pieną“

2018 gegužės 23 d., Trečiadienis, 20:05 val., peržiūros: 798

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Sporto manija" Ir svečių teisėmis atvykę BC "Gazuotas pienas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pradėjo ryškėti "Sporto manijos" pranašumas. Svečių ekipoje tik M.Gelčius tempė komandą ant pečių, bet šeimininkai demonstravo uraganinį puolimą ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 35:21). Antrame kėlinyje "Sporto manija" toliau tolo nuo varžovių. BC "Gazuotas pienas" bandė gintis zonine gynyba, tačiau šeimininkai demonstravo puikų pataikymą iš toli ir komandas skyrė 22 taškai - 67:45.

Po ilgosios pertraukos "Sporto manija" toliau diktavo savo sąlygas, tačiau ketvirčio pabaigoje BC "Gazuotas pienas" pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir sumažino skirtumą iki 16 taškų ( 88:72). Ketvirtame kėlinyje BC "Gazuotas pienas" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir likus žaisti tris minutes komandas skyrė 8 taškai. Vis dėlto, "Sporto manija" atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 108:100 (35:21, 32:24, 21:27, 20:28)

Tik po atkaklios Raseinių SK ‒ „Julisa“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:44 val.)Pusfinalio seriją „Kauno autobusai“ pradėjo sudėtinga pergale (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė (2018 gegužės 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Raseinių SK „Julisa“ iškovojo „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 21:08 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autobusų“ pergalė (2018 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)