Neveronys ‒ KKA vs Sporto manija (80:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 22 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“

2019 gegužės 22 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 922

Trečiadienį, gegužės 22 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 pusfinalio rungtynės tarp vietos „Neveronys – KKA“ bei svečių „Sporto manija“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę aikštelės šeimininkai sugriuvo lemiamo ketvirčio metu, išbarstė pranašumą ir patyrė pralaimėjimą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, bet tuomet krepšys atsirišo aikštelės šeimininkams, kurie smeigė vieną tritaškį po kito ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Penki pataikyti tritaškiai pastūmėjo „Neveronys – KKA“ ekipą į priekį jau dviženkliu skirtumu, bet „Sporto manijai“ pavyko jį panaikinti. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:17. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Sporto manija“ ir braukė savo atsilikimą iki dviejų taškų. Tačiau vėliau aikštelės šeimininkai pradėjo mažais žingsniais tolti nuo savo varžovų ir netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką „Sporto manija“ likvidavo dviženklį pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:36.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Neveronys – KKA“ gana greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir šįkart taip greitai jo nepaleido iš rankų. Vėliau svečiai pradėjo spausti savo varžovus ir tai leido jiems šiek tiek apkarpyti savo deficitą ir panaikinti aikštelės šeimininkų bėgimą į priekį. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 65:56. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Sporto manija“ smeigė du greitus tritaškius ir sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų. Vėliau vaizdas aikštelėje išsilygino ir komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Svečių ekipa visiškai išjungė aikštelės šeimininkų tolimus metimus ir tai atsiliepė „Neveronys – KKA“ žaidimui. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Sporto manijai“ pagaliau pavyko išlyginti rezultatą ir intriga grįžo į rungtynes. Tuomet, likus kiek daugiau nei minutei, L.Ivanovas smeigė tolimą metimą ir išvedė savo komandą trimis taškais į priekį. Vėliau komandos dar pelnė po kelis taškus ir likus žaisti pusę minutės, svečiai turėjo vieno taško pranašumą ir kamuolį savo rankose. „Sporto manijos“ bandymas užpulti buvo nesėkmingas, tačiau jie atsikovojo puolime kamuolį ir P.Kleiza realizavo abu baudos metimus bei sugrąžino trijų taškų pranašumą savo komandai. Paskutinės atakos metu „Neveronys – KKA“ turėjo du šansus išplėšti pratęsimą, bet abu metimai buvo itin sudėtingi ir nepasiekė tikslo. Galutinis rungtynių rezultatas 80:83.

Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55) (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje (2019 gegužės 19 d., sekmadienis, 19:21 val.)