Pro Angels vs ICE (97:87)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 20 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą

2019 gegužės 20 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 634

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Pro Angels“ ir svečių teisėmis atvykę „ICE“.

Rungtynės prasidėjo „Pro Angels“ naudai, kur aštriais prasiveržimais draskė varžovų gynybą ir T.Jonkaus kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:5). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o A.Sakalauskas tolimais metimais varė į neviltį „ICE“ ekipą ( 31:18). Antrame ketvirtyje toliau svečiams niekaip nepavyko užsikurti puolime, o „Pro Angels“ išlaikė susikrautą pranašumą. VIs dėlto, L.Garliauskas priminė apie save ir tempė „ICE“ ekipą ant pečių, kur skirtumas ištirpo iki 8 taškų – 50:42.

Po ilgosios pertraukos „ICE“ toliau kibo į atlapus šeimininkams ir palaikė aukštą tempą puolime, kur rezultatas tapo lygus ( 59:59). Tik ketvirčio pabaigoje „Pro Angels“ sugebėjo susigrąžinti lyderio vaidmenį ( 69:67). Lemiamame kėlinyje toliau tarp komandų vyko taškas į tašką kova, tačiau „Pro Angels“ surengė keletą greitų atakų ir ekipas skyrė 7 taškai ( 76:69). Po minutės pertraukėlės svečiams vėl pavyko prisivyti iki vieno metimo, tačiau tai buvo paskutinis pasispardymas „ICE“ ekipai, o „Pro Angels“ nepaleido pergalės iš rankų ir iškovojo pergalę, rezultatu – 97:87 (31:18, 19:24, 19:25, 28:20)

„Arena Biliards“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2019 gegužės 14 d., antradienis, 20:04 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Pro Angels“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:38 val.)„ICE“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„Pro angels“ pranoko asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:00 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:38 val.)