KM „Žalgiris“ ‒ 2 vs R2P Sport (68:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį

2019 gegužės 21 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 1123

Antradienį, gegužės 21 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos KM „Žalgiris – 2“ bei svečių „R2P Sport – 2“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai dar laikė rungtynių kontrolę savo rankose, tačiau antroje rungtynių pusėje svečiai spurtavo ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pataikė du taiklius tolimus metimus paeiliui ir skaičiavo septynių taškų pranašumą. Visgi, tuomet svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau KM „Žalgiris – 2” susigrąžino iniciatyvą į savas rankas ir išlaikė pranašumą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:20. Antrojo kėlinio pradžioje komandos praktiškai viską metė pro šalį ir sužaidus keturias minutes, buvo pelniusios vos po du taškus. Vėliau abi komandos kiek įsivažiavo, bet vis tiek neblizgėjo puolime. Tuo pačiu, skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:35.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai ir padidino savo pranašumą iki šešių taškų. Tačiau vėliau geresnę atkarpą sužaidė „R2P Sport – 2“ ekipa ir išlygino rezultatą. Ties tuo KM „Žalgiris – 2” bėdos nesibaigė, kadangi per likusią kėlinio dalį jie ir toliau sunkiai krapštė taškus, o jų varžovai nestabdė ir įgijo jau kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 52:60. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami penkis taškus be atsako ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau aikštelės šeimininkai ir toliau nieko nepataikė ir tai leido svečių ekipai įgyti jau 20-ies taškų pranašumą bei padėti tašką šiose rungtynėse. Per likusį rungtynių laiką „R2P Sport – 2“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:78.

KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:56 val.)Dramatiškame mače KM „Žalgiris ‒ 2“ pergalė prieš „GZP“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 22:13 val.)„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 nesunkiai įveikė „Batniava“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 įveikė tik ketvirtį atsilaikiusią „Omegą“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)