Kauno TPMC ‒ 2 vs Omega (101:71)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Omegą“

2020 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 782

Rugsėjo 27 dieną, 20.30, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 turnyro rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno TPMC – 2“ ir svečiai „Omega”. Rungtynės baigėsi rezultatu 101:71 (24:20, 26:16, 21:19, 30:16).

Nuo rungtynių pradžios komandos žaidė gan agresyviai. Abi komandos kartu sudėjus per kėlinį prasižengė 16 kartų, tad buvo ilgas ir su daug baudos metimų kėlinys, po kurio nežymiai pirmauja „Kauno TPMC – 2“ rezultatu 24:20. Antrajame kėlinyje komandos šiek tiek pajuto daugiau laisvumo, tad atakos pagreitėjo. Toks žaidimas patogesnis buvo ilgą suolą turinčiai „Kauno TPMC – 2“ komandai, kuri po dviejų kėlinių jau pirmavo 14 taškų pranašumu 50:36.

Antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai po truputį vargino varžovus ir didino pranašumą. Trečio kėlinio antroje pusėje „Kauno TPMC – 2“ komanda nusprendė pasipraktikuoti spaudimą, ko pasekoje „Omega“ komanda visai nebeturėjo šansų pasipriešinti. Po trijų ketvirčių rezultatu 71:55 pirmavo aikštelės šeimininkai. Na, o ketvirtame kėlinyje liko tik formalumai. „Kauno TPMC – 2“ pasistengė ir per kėlinį sumetė 30 taškų, kas leido Matui Zutkiui įmesti 100 – ąjį tašką, sekančioje atakoje Elijus Karpavičius palepino žiūrovus dėjimu ir rezultatu 101:71 pergalę pasiekė „Kauno TPMC – 2“.

Nugalėtojų komandos treneris A. Žadeikis: "Džiaugiamės pergale. Papildėme komandą jaunimu, esu patenkintas jais. Šiandien pirmos varžybos ir sužaidė tikrai gerai."

7 rezult. perd.

E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)KM „Žalgiris“ 2005 palaužė „Omega“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 20:40 val.)Kauno TPMC – 2 sutriuškino KM „Žalgiris“ 2005“ (111:72) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Remza“ atlošė 18 taškų deficitą, bet rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno TPMC ‒ 2“ pranašumą (2020 spalio 26 d., pirmadienis, 22:21 val.)Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61) (2020 spalio 07 d., trečiadienis, 22:45 val.)E. Karpavičiaus sezono rungtynės (32 taškai ir 46 naudingumo balai) nulėmė „Omega“ ekipos pergalę prieš „Be derinių“ (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)