ICE vs Hidraulinės sistemos (59:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 rugsėjo 26 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE

2022 rugsėjo 26 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 423

Startavo „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 pirmosios rungtynės. ICE komanda susitiko prieš Hidraulines sistemas.

Abi komandos į varžybas susirinko gana gausiai. Iki ilgosios pertraukos žaidimas vyko apylygiai. nei viena iš komandų neįgijo didesnio pranašumo, ir taip pat jautėsi po vasaros dar žaidybinio ritmo stoka. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus 41:41.

Po ilgosios pertraukos "Hidraulinės sistemos" padidino apsukas ir dėka taiklesnių metimų tiek iš tolimos distancijos, tiek iš vidutinio nuotolio pabėgo į priekį ir šventė pirmąją pergalę rezultatu 59:81.

Nugalėtojų gretose geriausiai sužaidė J.Leitanas 18 tšk, 9 atk.k. L.Steikūnas 14 tšk. 13 atk.k. T.Vasiliauskas 13 tšk. 9 atk.k.

Pralaimėjusiems P.Bacevičius ir P.Vilkas pelnė po 13 taškų.

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos Hidraulinės sistemos ir Skroblų alėja. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)Tritaškių lietų atlaikiusios „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 23:41 val.)Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos „ICE“ ir „Kautech“. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“ (2022 spalio 18 d., antradienis, 20:53 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:19 val.)Jaunatviškas entuziazmas ir užsispyrimas Kautech komandai užtikrino pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:50 val.)