KA „Snaiperis“ vs Nemunas (83:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Snaiperiai“ Pavasario „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę įveikę „Nemuną“

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 16:30 val., peržiūros: 273

Gegužės 15 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KA "Snaiperis" priemė svečius "Nemuną". "Snaiperis" savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą, o "Nemunas" buvo pralaimėjęs du kartus. Komandos kovojo dėl pirmos pergalės taurėje.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (4:4). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, o sužaidus penkias minutes "Snaiperis" paprašė minutės pertraukėlės (7:7). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Nemunas", kuriems pavyko kėlinio pabaigoje įgyti keturių taškų persvarą (14:18).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Snaiperiai", kurie trečią minutę pirmavo trim taškais (24:18). Netrukus įsibėgėjo ir "Nemunas", kuris kėlinio viduryje pirmavo rezultatu 24:26. Antroje kėlinio dalyje geriau žaidė "Snaiperiai", kėlinio pabaigoje įgiję didžiausią persvarą iki šiol (41:33).

Trečio kėlinio pradžioje "Snaiperiai" spaudė varžovus, per pirmas dvi minutes persvarą padidino iki 18 taškų (51:33), o "Nemunas" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio viduryje solidžią persvarą turėjo "Snaiperiai". Kėlinio antroje pusėje "Nemunas" sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (64:50).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Snaiperiai" persvarą padidino dviem taškais ir pirmavo užtikrintai (66:50). Kėlinio viduryje vis dar užtikrintai pirmavo "Snaiperiai" (68:52). "Snaiperiai" išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos ir neleido "Nemunui" atkurti intrigos (83:56).

Kazimieras Ambraška

„Sparta“ išvargo pergalę prieš „Nemuną“ (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:37 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)Pavasario lygoje: KA „Snaiperis“ išvargta pergalė prieš „Sparta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:41 val.)Pavasario lygoje: „Rimo & Patikima linija“ įveikė KA „Snaiperis“ (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 16:54 val.)