ICE vs Alytaus „Vakarai“ (83:69)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 liepos 13 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Alytaus „Vakarai“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą

2020 liepos 13 d., Pirmadienis, 20:18 val., peržiūros: 660

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Vasaros "Sportturas" taurės 2020 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "ICE" ir Alytaus "Vakarai".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Alytaus "Vakarai", o praėjus keturioms minutėms "ICE" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, nes nebuvo dar atsidarę taškų kraičio ( 0:9). Po pertraukėlės šeimininkai įjungę aukštesnę pavarą ir ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą į savas rankas ( 20:19). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko apyligė kova ir komandas skyrė tik vienas taškas – 36:37

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o "ICE" kėlinuko pabaigoje surengė keletą greitų atakų ir susikrovė 4 taškų pranašumą ( 58:54). Lemiamame kėlinyje Alytaus "Vakarai" strigo gynyboje, o šeimininkai pasiekė dviženklį pranašumą. Per likusį laiką svečiams nepavyko atsitiesti ir "ICE" šventė pergalę, rezultatu – 83:69 (20:19, 16:18, 22:17, 25:15)

Po laimėtų rungtynių "ICE" ekipos treneris, T.Jonkus, teigė:

""Pirmose rungtynėse pelnytai pralaimėjome. Jų 3 nr., išdarinėjo, ką norėjo. DŽiaugiuos, kad šiandien pavyko jį pristabdyti bei komanda į šias rungtynes pažiūrėjo rimtai. Jei vienam nesiseka, kiti turi, kur prisidėti. Keliaujame į pusfinalį.

Lukas Baliulevičius

Alytaus „Vakarai“ pergale užbaigė grupės varžybas įveikdami „ICE“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 20:14 val.)Alytaus „Vakarai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Kauno Rami“ ekipą (2020 liepos 06 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)„ICE“ paliko „Kauno Rami“ ekipą be pergalių (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)A. Rimkaus šeši taškai rungtynių pabaigoje atnešė „KM „Žalgiris“ III“ pergalę prieš Alytaus „Vakarai“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„ICE“ nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)