Kauno Rami vs Alytaus „Vakarai“ (68:74)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Alytaus „Vakarai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Kauno Rami“ ekipą

2020 liepos 06 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 598

Pirmadienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami“ ir Alytaus „Vakarai“ ekipos.

Rungtynes puikiai pradėjo Alytaus „Vakarai“, kurie vedini puikiai pirmą kėlinį sužaidusio D. Šiumbrio (per kėlinį pelniusio 14 taškų) pasibaigus pirmjam kėliniui pirmavo 12:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo trimis „Kauno Rami“ ekipos krepšininko R. Švagždžio tritaškiais, kurie leido šeimininkams priartėti iki 26:29. Bet tada alytiškiai vėl perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, vėl kiek nutolo, o kėlinį įtvirtino svečių krepšininko M. Valukonio tritaškis su sirena. Po dviejų kėlinių – 35:45.

Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino, o „Kauno Rami“ ekipai niekaip nepavyko priartėti. Po trijų kėlinių vis dar dviženkliu pranašumu pirmavo Alytaus „Vakarai“ – 50:61.

Lemiamame kėlinuke po R. Švagždžio tolimo metimo „Kauno Rami“ priartėjo iki 61:68. Bet tada už nesuvaldytas emocijas „Kauno Rami“ gavo tris technines pražangas, kas neleido jiems arčiau priartėti prie alytiškių. Galutinis susitikimo rezultatas 68:74 (12:24, 23:21, 15:16, 18:13).

9 taškai

Alytaus „Vakarai“ pergale užbaigė grupės varžybas įveikdami „ICE“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 20:14 val.)Alytaus „Vakarai“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 20:18 val.)KM „Žalgiris“ III įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:33 val.)„ICE“ paliko „Kauno Rami“ ekipą be pergalių (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)A. Rimkaus šeši taškai rungtynių pabaigoje atnešė „KM „Žalgiris“ III“ pergalę prieš Alytaus „Vakarai“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)