ICE vs Alytaus „Vakarai“ (72:81)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 07 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Alytaus „Vakarai“ pergale užbaigė grupės varžybas įveikdami „ICE“

2020 liepos 07 d., Antradienis, 20:14 val., peržiūros: 699

Antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir Alytaus „Vakarai“ ekipos.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Alytaus „Vakarai“, kurie daugiausia D. Šiumbrio taiklių metimų dėka įpusėjus pirmajam kėliniui spurtavo ir po pirmo kėlinio pirmavo 13:20.

Antrajame kėlinuke taiklių tolimų metimų bei puikaus L. Baliulevičiaus žaidimo po krepšiu dėka svečiai dar labiau padidino savo prananašumą – 27:43.

Trečiąjį kėlinį „ICE“ pradėjo spurtuodami ir per tris minutes kirpo turimą deficitą iki septynių – 37:44. Bet svečiai dviem tolimais metimais labai greitai vėl atstatė dviženklį pranašumą. Visgi, daugiausia P. Vidžiūno taiklių metimų dėka šeimininkai vėl priartėjo. Po trijų kėlinių rezultatas 53:59.

Lemiamame kėlinyje po dviejų P. Vidžiūno tolimų metimų iš eilės „ICE“ priartėjo iki 65:69. Tada dar keturiais taškais šeimininkai išlygino rezultatą. Visgi, rungtynes svečiai užbaigė spurtu 3:12 ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 72:81 (13:20, 14:23, 26:16, 19:22).

D.Šiumbrys (Alytaus „Vakarai“):

„šiandien vyrai sukovojo kaip turi būti, bandėm atsigriebti už pirmąsias nesėkmingas rungtynes. Laukiam sekančių varžybų.“

Deividas Anušauskas

Alytaus „Vakarai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Kauno Rami“ ekipą (2020 liepos 06 d., pirmadienis, 21:50 val.)Alytaus „Vakarai“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 20:18 val.)A. Rimkaus šeši taškai rungtynių pabaigoje atnešė „KM „Žalgiris“ III“ pergalę prieš Alytaus „Vakarai“ ekipą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)„ICE“ paliko „Kauno Rami“ ekipą be pergalių (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„ICE“ nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)