R2P Sport vs BC „Rhino“ (122:71)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 liepos 22 d., Ketvirtadienis, 21:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį

2021 liepos 22 d., Ketvirtadienis, 23:43 val., peržiūros: 593

Liepos 22 dieną 22:30 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 pusfinalio pora „R2P Sport“ ir BC „Rhino“. Rungtynės baigėsi rezultatu 122:71 (29:12, 26:25, 28:15, 39:19).

Rungtynės prasidėjo „R2P Sport“ komandos dominavimu aikštelėje. Šeimininkai dominavo abejose aikštelės pusėse ir per pusę kėlinio pirmavo rezultatu 15:4. Antroje kėlinio pusėje BC „Rhino“ pavyko pelnyti daugiau taškų, tačiau gynyboje nepavyko nieko gero ir po pirmo ketvirčio rezultatu 29:12 pirmavo „R2P Sport“. Antrajame ketvirtyje BC „Rhino“ tolimais metimais buvo sumažinę atsilikimą iki 10 taškų, tačiau iki kėlinio galo „R2P Sport“ susigrąžino turėtą pranašumą 55:37.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Šeimininkai nieko nelaukdami perkopė 20-ies taškų persvaros ribą ir po truputį didino skirtumą toliau. BC „Rhino“ nebegelbėjo ir tolimi metimai. „R2P Sport“ kėlinio pabaigoje jau pirmavo 30 taškų pranašumu 83:52. Paskutiniajame ketvirtyje likus žaisti 5 minutes šeimininkai perkopė 100 taškų ribą ir įtikinama pergale žengė į pusfinalį.

6 taškai

Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 23:37 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„R2P Sport“ per lemiamą ketvirtį sutvarkė visus reikalus rungtynėse prieš „Jaučakius“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)Trečiąją vietą Vasaros „Sportturas“ taurėje 2021 iškovojo „R2P Sport“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 20:36 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ lemiamu metimu išplėšė pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 20:31 val.)„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)Labai aršioje atkrintamųjų kovoje po pratęsimo į 1/4 finalį keliauja BC „Rhino“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 20:42 val.)„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)