BC „Boom“ vs ICE (50:79)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“

2021 liepos 20 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 395

Liepos 20 dieną 20:30 val., „Kauno kolegijos“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 komandos BC „Boom“ ir „ICE“. Rungtynės baigėsi rezultatu 50:79 (7:17, 22:14, 8:26, 13:22)

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „ICE“ komanda, kuri per pirmas tris minutes suvertė 9 taškus be atsako ir privertė varžovus prašyt ankstyvos minutinės. Po pertraukėlės BC "Boom" pramušė tinklelį ir pradėjo krapštyt taškelius. Iki kėlinio pabaigos "ICE" išsaugojo dviženklį pranašumą 7:17. Antrajame kėlinyje svečių komanda užstrigo puolime ir BC "Boom" po truputį priartėjo iki varžovų 29:31.

Po ilgosios pertraukos "ICE" komanda parodė savo raumenis ir sversdami 15 taškų be atsako atitrūko nuo BC "Boom" 20 – ies taškų skirtumu 37:57. Lemiamajame ketvirtyje šeimininkams nepavyko nieko įspūdingo sukurti ir "ICE" pasiimė įtikinama pergalę rezultatu 50:79.

Lukas Martinkus

„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)„ICE“ įtikinama pergale žengė į kitą etapą (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 23:42 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:56 val.)