ICE vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (86:61)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 21:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ įtikinama pergale žengė į kitą etapą

2021 liepos 21 d., Trečiadienis, 23:42 val., peržiūros: 384

Liepos 21 dieną 22:00 val., „Kauno technikos profesinio mokymo centro“ sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės 2021 atkrintamųjų pora „ICE“ ir BC „Skroblų alėja – Straight“. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:61 (15:18, 16:16, 30:9, 25:18)

Rungtynės prasidėjo labai geru komandų žaidimu gynyboje. Per keturias kėlinio minutes komandos kartu buvo sumetę 5 taškus (2:3), tačiau BC „Skroblų alėja – Straight“ greičiau atrado būdų užpulti varžovų krepšį ir per pora minučių išsiveržė į priekį 10 taškų skirtumu 6:16. „ICE“ treneris nieko nelaukdamas sukvietė komandą į pasitarimą, po kurio S.Pakalniškis tolimais metimais sugrąžino komandą į rungtynes. Po pirmo kėlinio BC „Skroblų alėja – Straight“ išlaikė minimalų pranašumą 15:18. Antrajame kėlinyje komandos labai atkakliai žaidė taškas į tašką. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 3 taškų pranašumo. Nors antroje ketvirčio pusėje ilgesnį laiko tarpą pirmavo šeimininkai, likus minutei iki pirmos rungtynių pusės pabaigos BC „Skroblų alėja – Straight“ persvėrė pranašumą į savo pusę ir kėlinį užbaigė rezultatu 31:34.

Po ilgosios pertraukos BC „Skroblų alėja – Straight“ greitai surengė mini spurtą 5:0 ir atritrūko nuo varžovų 8 taškų skirtumu, tačiau šeimininkai nepasikuklino ir atsakė keturgubai didesniu spurtu 22:0, neleisdami varžovams 5 minutes pelnyti taškų ir tik likus žaisti tris minutes, baudų metimais BC „Skroblų alėja – Straight“ nutraukė tylą. Deja, svečiams nepavyko už to užsikabinti, visi metimai skriejo pro šalį ir kosminį kėlinį rezultatu 30:9 sužaidę „ICE“ susikrovė 18 taškų pranašumą prieš lemiamą ketvirtį ir viena koja žengė kito etapo link. Lemiamajame ketvirtyje BC „Skroblų alėja – Straight“ nepavyko sukurti stebuklo ir atlošti tokį skirtumą. „ICE“ šaltakraujiškai dar padidino pranašumą ir rezultatu 86:61 žengė į kitą etapą.

Gytis Vyšniauskas

„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:03 val.)„UNO“ po atkaklios kovos palaužė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:54 val.)„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Jaučakiai“ patiesė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipą (2021 liepos 20 d., antradienis, 20:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ lemiamu metimu išplėšė pergalę (2021 liepos 13 d., antradienis, 20:31 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)