Remza vs ICE (98:60)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ ištirpo „Remzos“ gynyboje ir patyrė triuškinamą nesėkmę

2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 20:31 val., peržiūros: 429

Ketvirtadienį, liepos 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Remza” bei svečių „ICE“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie puikiai gynėsi ir ne ką prasčiau atakavo varžovų krepšį. Sužaidus beveik keturias minutes, „Remzos“ pranašumas siekė jau 13-ą taškų. Vėliau „Remzos“ uraganinis puolimas net nežadėjo sustoti ir skirtumas tarp komandų greitai tapo triuškinamas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 36:14. Antrojo ketvirčio metu „Remza“ jau nespindėjo tokiu dideliu rezultatyvumu, tačiau vis tiek žaidė pakankamai rezultatyviai, kad sugebėtų dar labiau nutolti nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 63:27.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „ICE“ ekipa, kuri šiek tiek suintensyvino savo veiksmus gynyboje, o puolime pataikė kelis tolimus metimus, kurie juos patraukė į priekį. Visgi, skirtumas tarp komandų vis dar išliko didžiulis ir svečių ekipai nesimatė jokių prošvaisčių. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 79:46. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Remzos“ ekipa iškovojo itin lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 98:60.

Marius Vaišvila

Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi „Remza“ žengė į finalą (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)„ICE“ įtikinama pergale žengė į kitą etapą (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 23:42 val.)„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:03 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Remza“ įveikė neblogai besipriešinusią „Ariogalos“ ekipą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Ariogala“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 21:55 val.)Atkaklioje dvikovoje į pusfinalį žengė „Remza“ (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)