MB „Užveža“ vs Sparta (69:57)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmoji MB „Užveža“ pergalė šešioliktfinalyje

2022 balandžio 11 d., Pirmadienis, 23:42 val., peržiūros: 336

II Lygos didžiosios taurės pirmąsias rungtynes sužaidė dar dvi komandos. Šįkart aikštelėje susitiko MB "užveža'' bei Sparta.

Rungtynės prasidejo rezultatyviai, Spartiečiai greit pataikė kelis metimus ir po to dominavo pirmajame kėlinyje. Tačiau antrajame Spartiečiai sumažino tempą ir šiame kėlinyje varžovams pavyko sumažinti atsilikimą. Didžiausių spurtu pasižymėjo trečiojo kelinio pradžia. MB " užveža" per pirmąsias minutes taip spaudė varžovus ties vidurio linija, jog sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir išsiveržti. Ir nors varžovai bandė vytis, vis dėlto taiklūs metimai atvedė MB "užveža" į pergalę 69:57 (15:25, 17:13, 20:10, 17:9).

6 taškai

II lygos atkrinamosiose: MB „Užveža“ pergalė prieš Pusė velnio (2022 kovo 17 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių-MB „Užveža“ pergalė prieš Gemavila (2022 sausio 25 d., antradienis, 23:24 val.)MB „Užveža“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:33 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)