Neveronys ‒ KKA vs MB „Užveža“ (54:66)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus

2022 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 344

Ketvirtadienį, Kovo 24 dieną, 20:15 val., Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje, susitiko II lygos komandos „Neveronys ‒ KKA“ (šeimininkai) ir MB „Užveža (svečiai).

Pirmas ketvirtis prasidėjo „MB „Užveža“ spurtu 0:6. Sužaidus 3 minutes „Neveronys ‒ KKA“ komanda pelnė pirmuosius taškus. Sužaidus dar 4 minutes komandos žaidė apylygiai – 7:9. Ketvirčio pabaigoje šeimininkams nepavyko persverti rezultato savo naudai ir pirmąjį ketvirtį laimėjo svečiai – 14:16. Antro ketvirčio pradžioje komandos pataikė po 4 taškus. Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 3 taškai (26:23). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė šeimininkų komanda, kuriems pavyko pabėgti į priekį 5 taškais – 30:25.

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl pabandė perimti iniciatyvą į savo rankas ir įpusėjus ketvirčiui vėl įgijo 4 taškų persvarą 30:34. Savo pranašumą jiems pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos, po kurio pirmavo 42:43. Lemiamame žaidimas vėl vyko apylygiai ir sužaidus 7 minutes svečiams pavyko susikrauti 10 taškų pranašumą ir išlaikyti jį iki rungtynių galo. Rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė „MB „Užveža“ ir šventė pergalę, rezultatu – 54:66.

Gytis Jankauskas

MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Mattas“ išlygino serijos rezultatą kovoje prieš „Neveronis ‒ KKA“ (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)KM „Žalgiris“ 2005” gana lengvai įveikė negausiai susirinkusį „Neveronys ‒ KKA“ kolektyvą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir „Neveronys ‒ KKA“ serijoje prireiks lemiamų rungtynių (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 22:10 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)