Eldažnis & Limobus.lt vs MB „Užveža“ (64:99)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

MB „Užveža“ pasiekė užtikrintą pergalę

2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 333

Gruodžio 20 dieną, 20:45 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Eldažnis & Limobus.lt" (šeimininkai) ir MB "Užveža" (svečiai). Dar pirmojo kėlinuko metu atitrūkę svečiai neturėjo didelio vargo šiose rungtynėse, tvirtai pirmavo visą laiką ir pasiekė užtikrintą pergalę, laimėdami rezultatu 64:99 (13:27, 16:19, 19:26, 16:27).

Rungtynes MB "Užveža" pradėjo labai galingai, jų gretose visiškai nesulaikomas buvo Aivaras Kručas, kuris vien pirmojo ketvirčio metu sugebėjo surinkti net 22 taškus, tokio jo pasirodymo užteko, kad komanda tvirtai kontroliuoti susitikimo eigą. Nors vėliau MB "Užveža" lyderis nebebuvo toks rezultatyvus, bet jį sėkmingai pavadavo komandos draugai, o prasidedant ilgajai pertraukai svečiai buvo priekyje 29:49.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai irgi prisiminė, kad gali ir moka pulti, tritaškių serijos leido jiems nors kiek atsitiesti, bet rimtesnės intrigos jie neatkūrė. Galiausiai MB "Užveža" dar kartą nutolo, komandai nedaug trūko iki šimtojo taško, bet ir be to pergalė atrodė daugiau nei solidi. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:99.

16 taškų

„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Pikenpokas“ su pasimėgavimu iškovojo triuškinančią pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Dumblas“ iškovojo itin lengvą pergalę (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)Pirmoji MB „Užveža“ pergalė šešioliktfinalyje (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Sparta“ įveikė MB „Užveža“ir išlygino serijos rezultatą (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)