Reunion vs Kauno TPMC (65:94)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion

2022 kovo 06 d., Sekmadienis, 19:32 val., peržiūros: 335

Sekmadienį, Kovo 6 diena, KTPMC sporto salėje įvyko I lygos rungtynės tarp šeimininkų- Reunion bei svečių- Kauno TPMC.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. 10 metimų iš žaidimo pataikę Kauno TPMC įsiveržė į priekį septynių taškų skirtumų- 17:24. Antrajame kėlinyje geras K. Šaruko žaidimas puolime, leido šeimininkams šiek tiek aptirpdyti skirtumą tarp komandų- 35:41. Trečiajame kėlinyje Kauno TPMC pasinaudoję varžovų netaikliais metimais, surengė spurtą greitomis atakomis, to pasakoje, skirtumas tarp komandų išsaugo iki dviženklio- 48:61. Ketvirtajame kėlinyje, svečiai ir toliau didino persvarą gerai realizuodami dvitaškius (64%) bei tritaškius (55%). Gerą taiklumą bei komandinį žaidimą pademonstravę Kauno TPMC, iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu: 65:94 (17:24, 18:17, 13:20, 17:33).

Elvinas Kaluginas

Trečiose I lygos pusfinalio rungtynėse: Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 00:20 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:05 val.)„GZP“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Reunion“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 20:53 val.)B lygos starte ‒ po atkaklios kovos „Reunion“ pergalė prieš „VDU“ ekipą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 22:15 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „GZP“ penketuką (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 17:15 val.)„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)Kauno TPMC palaužė LSU (2021 gruodžio 15 d., trečiadienis, 10:56 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių: Reunion pergalė prieš VDU (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:17 val.)