Lietuvos sporto universitetas vs Sporto garantas (60:112)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 12 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU

2022 balandžio 12 d., Antradienis, 23:26 val., peržiūros: 426

Antradienį, balandžio 12 diena, Kauno technikos profesinio mokymo sporto salėje įvyko I lygos atkrintamosios varžybos tarp šeimininkų- Lietuvos sporto universiteto bei svečių- Sporto garantas.

Pirmajame kėlinyje Sporto garantas iškart įsiveržė į priekį. Realizuodami 14 metimų iš žaidimo, svečiai į antrąjį kėlinį įsinešė 20 taškų pranašumą- 14:34. Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė. Svečiai ir toliau didino skirtumą tarp komandų realizuodami tritaškius 55 proc. taiklumu. Rezultatas po antrojo kėlinio- 22:66. Trečiajame kėlinyje, LSU ir toliau nerado sąvajo žaidimo. Tuo pasinaudoję svečiai ir toliau "skuodė" į priekį. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 33:87. Ketvirtajame kėlinyje LSU atsibudo. Geras Ž.Bareikis žaidimas, leido šiek sušvelninti galutinį rezultatą. Gerą, komandinį žaidimą demonstravę svečiai, iškovojo lengvą pergalę, rezultatu:60:112 (14:34, 8:32, 11:21, 27:25).

19 taškų

I lygoje: triuškinanti VDU pergalė prieš LSU (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:05 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)I lygos atkrintamosiose: Lietuvos sporto universitetas turėjo pripažinti Kazlų Rūdos „Ataka“ pranašumą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Išvargta „Reunion“ pergalė prieš LSU (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 00:25 val.)Penkiese žaidę „Reunion“ buvo sutriuškinti „Sporto garantas“ ekipos (80:106) (2022 sausio 04 d., antradienis, 23:18 val.)„R2P Sport“ rimtai patampė nervus „Sporto garantui“, bet pergale džiaugėsi pastarieji (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„GZP“ nepasipriešino „Sporto garantas“ (80:112) (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Vakaro trileryje „GZP“ pergalė prieš „LSU“ (96:94) (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:12 val.)