Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs SDG & Gym+ & Audrokesta (76:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Taiklūs Luko Damušio tritaškiai ir Lemora & Minaltra & Volinta pergalė

2023 vasario 06 d., Pirmadienis, 23:40 val., peržiūros: 337

Vasario 6 dieną, Pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėse susitiko šeimininkų komanda Lemora & Minaltra & Volinta Energy bei svečių komanda SDG & Gym+ & Audrokesta.

Pirmąjį kėlinį taikliu tritaškiu startavo Lemora & Minaltra & Volinta Energy komanda. Po šio metimo, dvi kėlinio minutes, abi komandos kiek vargo pelnydamos taškus. Įpusėjus kėliniui svečių komanda SDG & Gym+ & Audrokesta išsiveržė į priekį ir kėlinį užbaigė rezultatu 11:20

Antrojo kėlinio metu žaidėjo Nr. 15 L.Damušio taiklių tritaškių vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy komanda nesigręžiodama atgal sparčiai pasivijo salės svečius ir netgi atitolo dviženklę taškų persvara. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 42:35

Po ilgosios pertraukos salės svečiai kiek įmanydami laikė taškų persvarą, nors SDG & Gym+ & Audrokesta be paliovos lipo jiems ant kulnų. Visgi Lemora & Minaltra & Volinta Energy komandos žaidėjams pavyko atsiplėšti ir sugrįžti prie dviženklės taškų persvaros. Rezultatu 76:63 (11:20, 31:15, 18:16, 16:12) Lemora & Minaltra & Volinta Energy šiandieną šventė pergalę.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 3 G.Šuklevičius, savo atstovaujamai SDG & Gym+ & Audrokesta komandai pelnė 20 taškų. Taip pat savo komandai taškus pelnė ir žaidėjas Nr. 14 J.Česnavičius bei Nr. 23 V.Želvys. J.Česnavičius pelnė 14 taškų, o V.Želvys 8 komandos taškus.

Rezultatyviausiu Lemora & Minaltra & Volinta žaidėju tapo Nr. 15 L.Damušis, kuris savo komandai pelnė 19 taškų. Nr. 9 P.Balčiūnas savo komandai pelnė 14 taškų. Ne ką mažiau, 11 taškų pelnė Nr. 5 M.Stankūnas, kuris taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 20:30 val.)Lemiamomis akimirkomis Lemora & Minaltra & Volinta Energy išplėšė pergalę (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“  (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:39 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)