Donelaičio vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (66:69)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lemiamomis akimirkomis Lemora & Minaltra & Volinta Energy išplėšė pergalę

2023 gegužės 10 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 364

Gegužės 10 dieną, Trečiadienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje, susitiko salės šeimininkai Donelaičio ir salės svečiai Lemora & Minaltra & Volinta Energy.

Rungtynės prasidėjo taikliu Lemora & Minaltra & Volinta Energy tritaškiu bei pražanga. Puikus startas lėmė tvirtesnį šios komandos žaidimą. Donelaičio komandai ėmus klysti, Svečiai pasinaudoję tuo laikėsi priekyje. Visgi, kėlinio viduryje Time-out'ą pasiėmę Donelaičio žaidėjai kiek atsigavo ir ėmė vytis savo varžovus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 13:17

Antrojo kėlinio metu kova tapo aršesnė. Į priekį išsiveržusi Lemora & Minaltra & Volinta Energy komanda kėlinio eigoje bandė išlaikyti dviženklę taškų persvarą. Donelaičio komanda nepasidavė tokiam žaidimui ir ėmė sparčiai vytis svečių komandą. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 34:39

Po ilgosios pertraukos žaidimas tapo dar intensyvesnis, nes komandas skyrė vos keli taškai ir įpusėjus kėliniui buvo pasiektos lygiosios. Nors tada Donelaičio komanda ir perlipo pirmaujančių slenkstį, tai truko neilgai. Lemora & Minaltra & Volinta Energy žaidėjai spurtu vėl išsiveržė į priekį. Lemiamojo kėlinio metu buvo vėl pasiektos lygiosios. Komandos ėmė žaisti dar aršiau, o ant suolelių ėmė trykšti emocijos. Iki pat paskutiniųjų sekundžių abi komandos turėjo šansą pelnyti pergalę, visgi, lemiamomis akimirkomis pergalę išplėšė Lemora & Minaltra & Volinta Energy rezultatu 66:69 (13:17, 21:22, 19:19, 13:11)

16 taškų

L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)Taiklūs Luko Damušio tritaškiai ir Lemora & Minaltra & Volinta pergalė (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 23:40 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)