Acme vs Omega (79:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ACME“ įveikė „Omegą“

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 15:42 val., peržiūros: 1045

Vasario 26 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Omegą“. „ACME“ buvo iškovoję septynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Omegos“ sąskaitoje buvo devynios pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė „ACME“, bet netrukus D.Šliogeris pataikė du iš eilės tolimus metimus (2:6). Trečią minutę spurtą pradėjo „ACME“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (10:6). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (14:10). Per likusį laiką šiek tiek geriau žaidė „ACME“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (19:12).

Pirmą antro kėlinio minutę komandas vis dar skyrė septyni taškai (20:13). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė septyni taškai (25:18). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „ACME“ (33:18). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „ACME“ pradėjo spurtą, kurio metu pelnė aštuonis taškus be atsako (33:18). Aštuntą minutę įsižaidė „Omega“, kuri atsakė varžovams 12 taškų be atsako (33:30). Baigiantis kėliniui du taškus pelnė „ACME“ (35:30).

Prasidėjus trečiam kėlinii du iš eilės tritaškius pataikė „ACME“ (41:30). Ketvirtą minutę komandas vis dar skyrė 11 taškų (49:38). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „ACME“ (55:38). „Omega“ pamažu vijosi varžovus. Aštuntą minutę komandas skyrė 12 taškų (55:43). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai (59:46).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 15 taškų (70:55). Visgi prasidėjus antrai kėlinio pusei „ACME“ persvara ėmė mažėti, o devintą minutę komandas skyrė tik trys taškai (74:71). Visgi kėlinio pabaigoje „Omegos“ tritaškiai skriejo pro šalį, o pačioje rungtynių pabaigoje saugią persvarą pavyko susirgąžinti „ACME“ komandai (79:71). „ACME“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Omega“ pralaimėjo šeštą kartą.

„ACME“ treneris R. Vanagas: „Šiandien mūsų suolelis buvo ilgesnis. Vos nepaleidome pergalės rungtynių pabaigoje. Gal jaunimas dar neatsikėlė sekmadienį nesupratau iš tikro kas buvo ketvirtame kėlinyje, bet suskaupėme ir laimėjome. Iš tikro dėl ilgesnio suolelio laimėjome. Pataikymo procento tikrai nežinau, bet klaidų tikrai daug buvo. Manau, laimėjo jaunystė.“

Acme: Darius Arlauskas – 23 tšk., Viktoras Žukauskas – 23 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Audrius Kmita – 15 tšk., Justinas Krasauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Omega: Donatas Šliogeris – 29 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 17 tšk., Gediminas Naikauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.)

„Ryterna“ po įtemptos kovos įveikė „Acme“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Acme“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Best 4 You“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:03 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 21:48 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)