Acme vs Vėjų linija & Garliavos duona (54:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Acme“ po gana atkaklios kovos įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 00:20 val., peržiūros: 1523

Sekmadienį, vasario 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Acme“ ir svečių „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje kova buvo permaininga, tačiau po pertraukos kiek geriau pasirodę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 54:50 (18:8, 7:18, 10:7, 19:17).

Rungtynes dviem tritaškiais metimais pradėję svečiai kiek atitrūko, tačiau čia pat spurtavusi „Acme“ persvėrė rezultatą savo naudai ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos sugebėjo įgyti dešimties taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau šįkart ilgai netylėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir surengė spurtą 2:17, kuris truko iki pat ilgosios pertraukos pradžios ir kurio dėka svečiams pavyko susigrąžinti minimalų atotrūkį. 25:26.

Po ilgosios pertraukos svečių žaidėjai dar šiek tiek atitrūko, tačiau vėliau tuntą baudų metimų metę aikštės šeimininkai sugebėjo ir vėl susigrąžinti iniciatyvą bei įgyti kelių taškų pranašumą. Iki kėlinuko pabaigos svečiai dar spėjo sušvelninti deficitą iki dviejų taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar penkis taškus be atsako surinkę šeimininkai ir vėl atitrūko, tačiau ilgai nesnaudusi „Vėjų linija & Garliavos duona“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir prisivijo varžovus iki dviejų taškų. Nepaisant to, rungtynių pabaigoje užtikrinčiau pasirodžiusi „Acme“ išsaugojo pergalę rezultatu 54:50.

“Acme“: Viktoras Žukauskas – 21 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Gintas Brazaitis – 15 tšk., Audrius Kmita – 8 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“: Laurynas Varnas – 26 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 17 tšk., Vytautas Vaškevičius – 5 tšk. (21 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Kauno švara“ tik po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 23:50 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Remza & Langvila“ sezono starte įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 01:21 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Callcredit“ neturėjo daug vargo su „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „automokykla.lt“ krepšininkai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)Sėkmingiau antrą pusę sužaidusi „Alaina & Limobus“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 21:05 val.)„automokykla.lt“ po atkaklios kovos įveikė „Acme“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)Celsis lygioje kovoje privertė pasiduoti Vėjų linija & Garliavos duona (2017 balandžio 04 d., antradienis, 21:30 val.)