Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Akademija (68:78)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 20 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone

2017 sausio 20 d., Penktadienis, 23:30 val., peržiūros: 1498

Penktadienį, sausio 20 dieną, Birštono Gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, tarp vietos Birštono SC – „Olimpo“ ir svečių „Akademijos“ ekipų. Rungtynių pradžioje kiek strigę svečių krepšininkai bėgant laikui sugebėjo atsigauti ir perėmę iniciatyvą, po atkaklios kovos palaužė aikštės šeimininkų pasipriešinimą. 68:78 (20:18, 11:17, 21:23, 16:20).

Susitikimą žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai žaidė lyg ant sparnų, ko pasekoje įgijo kelių taškų atotrūkį, Vis tik, čia pat spurtavę svečiai pasivijo priešininkus ir įgijo minimalią persvarą. Nepaisant to, Birštono SC – „Olimpas“ žymiai geriau pasirodė ketvirčio pabaigoje, ko pasekoje susigrąžino trapų pranašumą. Antrą kėlinuką geriau pradėję birštoniečiai dar labiau atitrūko, tačiau netrukus pasikartojo pirmojo kėlinuko scenarijus ir „Akademijos“ žaidėjai spurtavo bei vėl perėmė iniciatyvą, tik šįkart ją išlaikė iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 31:35.

Po ilgosios pertraukos svečius į priekį gerokai timptelėjo M.Kriaučiūnas, po kurio eilės taškų skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Vis tik, kovingumą pademonstravę aikštės šeimininkai sugebėjo geriau užbaigti ketvirtį bei sušvelninti deficitą iki šešių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje du tolimus metimus pataikęs Birštono SC – „Olimpas“ dar labiau priartėjo prie varžovų, tačiau pastarieji taip pat nesnaudė ir sužaidę dar vieną sėkmingą atkarpą susigrąžino dviženklį atotrūkį. Per likusį laiką birštoniečiai dar bandė kibti varžovams į atlapus, tačiau „Akademija“ sugebėjo išlaikyti persvarą, ko pasekoje šventė nelengvą pergalę rezultatu 68:78.

Po rungtynių „Akademijos“ vairininkas Linas Juknys kalbėjo: „Pergalę, visų pirma, lėmė „chebrytės“ noras laimėti. Taip pat labai smagu, kad turėjome galimybę atvažiuoti į Birštoną. Patartina kartas nuo karto išlįsti iš savo kiemo. Dar labai gaila, kad nesusirinko daugiau sirgalių, bet buvo gero lygio rungtynės“.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Eigirdas Keblikas – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Dovydas Peldžius – 14 tšk.

„Akademija“: Vytautas Bunikis – 26 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Kriaučiūnas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Aurimas Juozapaitis – 16 tšk., Nerijus Aleknavičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)Negausiom pajėgom susirinkusi „Akademija“ susitvarkė su BC „Ambi“ & Alaina (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:16 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „Akademijos“ krepšininkai išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:33 val.)„Akademija“ netikėtai krito prieš grupės autsaiderius (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:32 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)