Akademija vs Grizliai (82:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visas rungtynes užtikrintai žaidę „Akademijos“ krepšininkai išlygino aštunfinalio serijos rezultatą

2017 kovo 24 d., Penktadienis, 00:33 val., peržiūros: 1372

Ketvirtadienį, kovo 24 – ąją, A. Sabonio krepšinio centre, įvyko KKL „B“ lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, aštunfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Akademijos“ bei svečių statusą turėjusių „Grizlių“ komandų. Šioje serijoje yra žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmąsias tarpusavio rungtynes rezulatu 68:76 laimėjo „Grizliai“.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Akademijos“ ekipa pradėjo žaisti užtikrinčiau ir sužaidus beveik pusę kėlinio jau buvo pavykę kiek įsiveržti į priekį (10:3). Svečiai ir antroje kėlinio pusėje nesugebėjo užvesti savo puolimo. Likusią kėlinio dalį, šeimininkams pavyko išlaikyti žaidimo iniciatyvą ir po pirmųjų dešimties minučių „Akademijos“ komandos persvara jau buvo dviženklė – 21:7.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva ir toliau priklausė šeimininkų komandai, tačiau jau ir „Grizlių“ komanda pagaliau pradėjo rinkti taškus. Tiesa, svečiai po truputį artėjo prieš varžovų. Po sužaistų penkiolikos minučių jie atsilikinėjo jau vienženkliu skirtumu – 33:24. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, svečiams buvo pavykę kiek prisivyti, tačiau trumpam koncentraciją aikštelėje praradę „Akademijos“ žaidėjai susiėmė. L. Šaulevičiaus ir M. Kriaučiūno vedami šeimininkai prieš ilgąją pertrauką išsaugojo 7 taškų persvarą – 39:32.

Trečiąjį kėlinį A.Juozapaitis atidarė taikliu dvitaškiu metimu. Su didele energija puolime žaidę „Akademijos“ krepšininkai netrukus vėl atstatė dviženklį pranašumą. Šeimininkus į priekį vedė gynėjai ir netrukus komandas skyrė jau 16 taškų. Vis dėlto „Grizlių“ žaidėjai rado jėgų atsitiesti ir jau po poros minučių kiek sušvelnino deficitą. Likusį kėlinio laiką, komandos apsikeitė geromis atkarpomis, tačiau „Akademija“ išsaugojo dviženklę persvarą – 61:50.

Komandos ketvirtąjį kėlinį pradėjo aktyviai, bet nei vienai komandai nepavyko periimti žaidimo iniciatyvos į savo rankas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti puspenktos minutės, po A. Nanartonio dvitaškio komandas vėl skyrė tie patys 11 taškų (72:61). Artėjant rungtynių kulminacijai „Grizlių“ komandos žaidėjams pritrūko tikslumo, jėgų ir patirties, todėl iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes komandas vėl skyrė 15 taškų „Akademijos“ persvara. Nors svečiai ir bandė atkurti intrigą paskutinę minutę, tačiau varžovai jau buvo paleisti į priekį per toli ir „Grizliai“ buvo priversti šį vakarą pripažinti „Akademijos“ pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 82:73 (21:7, 18:25, 22:18, 21:23).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Akademija: Martynas Kriaučiūnas – 21 tšk., Lukas Šaulevičius – 19 tšk., Simanas Karalius – 15 tšk., Aurimas Juozapaitis – 14 tšk.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 19 tšk., Rytis Vainikevičius – 13 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mantas Valatkevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)Beveik visas rungtynes kontroliavę „Grizliai“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:43 val.)Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone (2017 sausio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Grizliai“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Akademija“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ paskutinėmis minutėmis išsaugojo pergalę (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„ICE“ užstrigo „Akademijos“ gynybos gniaužtuose (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:32 val.)