Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs ICE (68:94)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų.

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1419

Sekmadienį, vasario 5 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę Birštono SC – "Olimpas" ir svečiuose žaidę "ICE" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "ICE" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (15:21). Antrame kėlinyje kiek geriau pavyko pasirodyti šeimininkams, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (38:42). Trečiame kėlinyje "ICE" ekipa sužaidė vėl geriau ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 11 taškų – (55:66). Ketvirtame kėlinyje Birštono SC – "Olimpas" ekipa atsipalaidavo, leido svečiams atitrūkti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:94).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "ICE" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti Birštono SC – "Olimpas" ekipai, po kurių sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko atsiplėšti 5 taškais -
(3:8). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams buvo pavykę priartėti iki minimumo – (7:8), bet kėliniui baiginėjantis svečiai vėl pabėgo nuo savo varžovų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:21).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo Birštono SC – "Olimpas" ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 4 minutes priartėti prie varžovų iki minimumo – (23:24). Sužaidus dar 2 minutes šeimininkai jau buvo priekyje – (28:26). Vėliau ekipos kurį laiką žaidė taškas į tašką ir tik likus žaisti apie 3 minutes svečiams pavyko atsiplėšti 4 taškais – (32:36). Per likusį laiką skirtumas tarp komandų nepakito ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (38:42).

Trečią kėlinį kiek užtikrinčiau pavyko pradėti "ICE" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 3 minutes pavyko atsiplėšti 9 taškais – (40:49). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas vis dar skyrė tie patys 9 taškai – (47:56). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai dar 2 taškais padidino skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (55:66).

Ketvirto kėlinio pradžia nebuvo dėkinga šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes sugebėjo pralošti atkarpą – (2:12), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško – (57:78). Per likusį laiką svečiai dar šiek tiek padidino atotrūkį tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:94).

Po laimėtų rungtynių "ICE" ekipos treneris kalbėjo: "Sunkios buvo varžybos, nors rezultatas nieko iš tikro nepasako. Šiandieną turėjome vienintelį gynėją ir tą patį praradome, vėliau teko priiminėti nestandartinius sprendimus, kitose pozicijose žaidžiantys žaidėjai turėjo įžaisti kamuolį. Šiaip varžovų priekinė linija nebuvo labai stipri, nes mūsų aukšti žmonės, net po kelis kartus laisvai galėjo kartoti metimus. Vėliau susitvarkėme gynyboje ir tas leido iškovoti pergalę."

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Osvaldas Brazdžionis – 30 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 10 tšk., Tadas Miliūnas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

ICE: Lukas Mikalauskas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Deividas Abeciūnas – 17 tšk., Artūras Bručkus – 15 tšk., Ritauras Rakauskas – 12 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Banga“ tik paskutiniame kėlinyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:23 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo sezoną (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 23:51 val.)Rungtynių pradžioje strigusi „Akademija“ turėjo nemažai vargo Birštone (2017 sausio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ apgynė savo tvirtovę (2017 kovo 24 d., penktadienis, 22:39 val.)„MRU VSF“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažnti „ICE“ pranašumą (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:22 val.)„ICE“ po įnirtingo mūšio įveikė svečius iš Birštono (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)„ICE“ užstrigo „Akademijos“ gynybos gniaužtuose (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:32 val.)