Omega vs Sporto manija (73:85)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 16 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Sporto manija“ įveikė „Omegą“

2016 gegužės 16 d., Pirmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1036

Gegužės 16 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius „Sporto maniją“. „Omega“ buvo pralaimėjusi du kartus, o „Sporto manija“ savo sąskaitoje turėjo tris pergales.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (6:6). Netrukus keturis taškus iš eilės pelnė „Sporto manija“ (6:10). Aštuntą minutę aplenkti varžovus pavyko „Omegai“ (13:12). Devintą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais, po kurių komandas skyrė du taškai (16:14). Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Sporto manija“, kuriai pavyko įgyti vieno taško persvarą (16:17).

Antrą ketvirtį geriau pradėjo svečiai. Jie pelnė šešis taškus be atsako, o tai leido padidinti persvarą iki septynių taškų (16:23). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę tritaškį pataikė „Omega“ (26:35), o į tai „Sporto manija“ atsakė dviem taikliais tolimais metimais (26:41). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje „Sporto manija“ padidino persvarą iki 16 taškų (27:43).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 16 taškų (29:45). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 16 taškų (34:50). Prasidėjus antrai kėlinio pusei, po dviejų taiklių šeimininkų tritaškių, komandas skyrė 11 taškų (40:51). Visgi „Sporto manija“ surengė spurtą. Svečiai pelnė 10 taškų be atsako, po kurių jiem pavyko atitrūkti didesne persvara (40:61). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 18 taškų (45:63).

Ketvirtame kėlinyje komandos daugiau skyrė dėmesio puolimui nei gynybai. Komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 17 taškų (59:76). Ketvirtame kėlinyje puikiai tritaškius metė J. Keršis, kuris ketvirtame kėlinyje pataikė iš viso keturis tritaškius. Jo taiklių tolimų metimų pagalba „Omegai“ pavyko sumažinti „Sporto manijos“ persvarą iki 12 taškų (73:85).

“Sporto manija“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Omega“ pralaimėjo trečią kartą.

„Sporto manijos“ treneris Modestas Vaškūnas: „Komanda šiandien sužaidė labai prastai, turėsiu daug ką pasakyti, barsiu žaidėjus. Su tokiu pataikymu net šioje taurėje, Mažojoje taurėje, nėra ką veikti. Šiandien prišeininkai sužaidė gan padoriai, daug taškų įmetė, tikrai neblogai.“ Paklaustas, ar neįvertino komanda šiandien varžovų, treneris atsakė: „Ne, viskas gerai. Matosi, kad varžovai vyresni, mes jaunesni. Jiems sunkiau žaisti. Vienu momentu juos paspaudėme, perėmėme kamuoliukų ir matėsi šiandien komandų skirtumas.“

Omega: Donatas Šliogeris – 27 tšk. (6 perimt. kam.), Juozas Keršys – 20 tšk., Mantas Zubavičius – 13 tšk. (7 perimt. kam.)

Sporto manija: Mantas Kvedaras – 16 tšk., Rytis Adžgauskas – 16 tšk., Justinas Pocius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Elvinas Kaluginas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Ruslanas Babilevas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Arminas Šaulys – 10 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)Emocijoms nepasidavusi „Sporto manija“ pasiekė auksinę pergalę (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Sporto spalvos“ padovanojo „Sporto manijai“ vietą finale (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Bartukai“ buvo bejėgiai prieš „Sporto manijos“ puolimą (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Agentus“ nesuspėjo paskui „Sporto Maniją“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)Permainingoje kovoje kelią į pusfinalį prasiskynė „Sporto Manija“ (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės starte ‒ „Agentus“ pergalė tik po pratęsimo (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:42 val.)