Omega vs Agentus (63:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 04 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės starte ‒ „Agentus“ pergalė tik po pratęsimo

2016 gegužės 04 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 1216

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko pirmosios „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Omega“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Agentus“.

Rungtynių dvikova tarp ekipų prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus beveik tris minutes rezultatas buvo lygus ( 2:2). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova (8:7). Pirmieji minutės pertraukėlės paprašė „Omegos“ treneris, kad sustyguotų komandos žaidimą. Po minutės pertraukėlės abiems komandoms krepšys toliau buvo užrištas. Vis dėlto, svečiai pademonstravo geresnį pataikymą ir didino pranašumą, o kėlinuko pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė 8 taškų pranašumą – 10:18.

Antrajame ketvirtyje „Agentus“ toliau demonstravo greitą krepšinį ir padidino pranašumą iki dviženklio ( 24:12) ,tačiau „Omega“ sugebėjo atrasti savąjį žaidimą tiek puolime , tiek gynyboje ir ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą ( 21:26). Likus žaisti apie dvi minutes „Agentus“ surengė keletą greitų atakų , po kurių atstatė turėtą pranašumą – 13 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinukų – 21:34.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ pradėjo gyntis zonine gynyba, tačiau svečiai toliau didino pranašumą ( 21:39). Vis delto, šeimininkai atsigavo po šalto dušo, kur surengė spurtą 9:0 ir „Agentus“ buvo priversti paimti minutės petraukėlę. Antroje ketvirčio pusėje „Omega“ toliau palaikė aukštą tempą, kuris pasiteisino, tačiau „Agentus“ sugebėjo pataikyti svarbius tritaškius metimus ir prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė 7 taškai – 41:48.

Ketvirtame kėlinyje „Omega“ palaikė aukštą tempą , kur sunkiai svečiai sugaudė „mažiukus“ žaidėjus ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų ( 45:48). Po M.Sodonio greitos atakos „Omega“ komandas skyrė vienas taškas. Likus žaisti apie dvi minutes svečiai toliau strigo gynyboje ir „Agentus“ išnaudojo savo visas minutes pertraukėles. A.Urkis realizavo abu baudos metimus ir išvedė savo komandą į priekį ( 53:52), tačiau M.Galinis turėjo progą išvesti savo komandą į priekį, tačiau realizavo baudos metimą ir išsiaiškinti nugalėtoją prireikė papildomų minučių – 53:53.

Pratęsimui prasidėjus abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ( 57:55), tačiau „Agentus“ ekipos narys, P.Zabielskis, smeigė net tris tritaškius metimus paeiliui ir sukrovė savo komandai penkių taškų pranašumą. Svečiai neišbarstė pranašumo ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 63:69.

Po laimėtų rungtynių „Agentus“ ekipos treneris, M.Galinis, teigė:“Pirmą kartą komanda susirinkus pilna sudėtimi. Mes galvojome, kad šiandien rungtynės bus nė mūsų naudai. Pusė komandos pirmą sykį susirinko be treniruočių. Tikiuosi, kad pavyks ir toliau patekti.“

Omega: Rolandas Urkis – 14 tšk. (14 atk. kam.), Povilas Liesis – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Agentus: Paulius Zabielskas – 28 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arūnas Krivonis – 20 tšk. (7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Galinis – 15 tšk. (16 atk. kam.)

„Akademija“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 22:20 val.)Jaunieji „Bartukai“ pamokė „Agentus“ (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:52 val.)„Agentus“ nesuspėjo paskui „Sporto Maniją“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Sporto manija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:21 val.)