Omega vs Akademija (69:88)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Akademija“ įveikė „Omegą“

2016 gegužės 11 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 1230

Gegužs 11 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikonios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius „Akademiją“. „Omega“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą, o „Akademija“ buvo iškovojusi vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėjusi.

Rungtynių pradžioje gerai gynėsi „Akademija“. Sužaidus dvi minutes svečiai pirmavo rezultatu 0:4. Trečią minutę dar du taškus pelnė „Akademija“ (0:6). Netrukus pirmus taškus pelnė „Omega“ (2:6). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o „Omega“ negalėjo pasivyti varžovų. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (12:7). Per likusį laiką „Akademijos“ persvara padidėjo iki septynių taškų (9:16).

Antro kėlinio pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė „Omega“ (13:16). Antrą minutę pirmus taškus pelnė ir spurtą pradėjo „Akademija“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (13:25). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus šešias minutes komandas skyrė 15 taškų (18:33). Po „Akademijos“ minutės pertraukėlės spurtą pradėjo „Omega“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (26:33). Per paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes šiek tiek geriau žaidė „Akademija“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki 10 taškų (28:38).

Trečio kėlinio pradžioje „Akademija“ pelnė keturis taškus be atsako ,bet netrukus tuo pačiu atsakė ir „Omega“ (32:42). Komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė 10 taškų (39:49). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė aštuoni taškai (45:53). Netrukus „Omegos“ puolimas visiškai užstrigo, o 10 taškų pelnę be atsako „Akademija“ padidino persvarą iki 18 taškų (45:63).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Omegos“ tritaškiu (48:63). Trečią minutę „Omega“ sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (54:67). Visgi labiau priartėti varžovams svečiai neleido ir pelnė devynis taškus be atsako (54:76). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 21 taškas (59:80). Per likusį laiką komandos žaidė itin rezultatyviai. Rungtynės baigėsi 19 taškų pirmaujant „Akademijai“ (69:88).

“Akademija“ iškovojo antrą pergalę, o „Omega“ pralaimėjo antrą kartą.

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Po atostogų stengiamės įgyti gerą sportinę formą. Penktadienį kovosime su „Sporto manija“ ir bandysime pakovoti dėl pergalės. Šiandien tieisog neblogai žaidėme ir laimėjome.“

Omega: Rolandas Urkis – 19 tšk., Mantas Zubavičius – 13 tšk., Donatas Šliogeris – 11 tšk., Artūras Darašas – 11 tšk.

Akademija: Mantautas Patašius – 27 tšk. (16 atk. kam.), Lukas Šaulevičius – 15 tšk., Julius Jasaitis – 10 tšk.

„Sporto manija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Akademija“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia toliau (2016 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Akademija“ „Laikinosios sostinės“ Mažąją taurę pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 22:20 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės starte ‒ „Agentus“ pergalė tik po pratęsimo (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:42 val.)