Alta transportas ‒ United 2 vs KSM '93 (88:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2020 liepos 10 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Žalgirio arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, LT-44333

KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių čempionais tapo „Alta transportas ‒ United 2“ komanda

2020 liepos 10 d., Penktadienis, 22:53 val., peržiūros: 1346

Liepos 10 dieną, 21:00 valandą, Kauno „Žalgirio arenoje“ įvyko „C“ lygos didysis finalas, kuriame susitiko šeimininkai „Alta transportas – United 2“ ir svečiai „KSM‘93”. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:83 (29:17, 22:29, 20:23, 17:14).

Finalinėse rungtynėse kova prasidėjo nuo pirmų minučių. Komandos gerai dirbo tiek gynyboje tiek puolime. Pusę kėlinio nebuvo galima išskirti lyderiaujančios komandos, tačiau antroje pusėje po truputį į priekį veržėsi „Alta transportas – United 2“ ir po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 29:17. Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau rodė savo pranašumą. Kėlinio pradžioje „Alta transportas – United 2“ dar padidino pranašumą iki 17 taškų ir daugiau nei pusę kėlinio neprileido varžovų arčiau. „KSM‘93“ komanda puikiai dalinosi kamuoliu ir gerai išnaudojo pikenrolą, tačiau šeimininkai į viską atšaudavo tolimu metimu arba greitu prasiveržimu po krepšiu. Kėliniui einant į pabaigą „Alta transportas – United 2“ puolimas šiek tiek sustojo ir tuo pasinaudoję varžovai spurtavo 9:0 ir prieš ilgąją pertrauką gerokai sumažino atislikimą 51:46.

Trečiojo kėinio pradžioje situacija visiškai pasikeitė. Per pirmas tris minutes „KSM‘93“ komandos žaidėjas Liutauras Lukošenkinas sumetė tris tolimus metimus, prie jo prisidėjo Domas Jankauskas su dviem tritaškiais ir svečiai išsiveržė į priekį 5 taškų skirtumu. Tačiau to neužteko ir iki kėlinio galo „Alta transportas – United 2“ susigrąžino persvarą į savo rankas 71:69. Paskutiniame ketvirtyje nei vienai komandai nepavyko įgyti saugesnio pranašumo ir likus žaisti 2 minutes komandas skyrė vos 1 taškas. Vis tik geriau rungtynių pabaigą sužaidė „Alta transportas – United 2“ ir išplėšę pergalę tapo šios lygos čempionais.

Justinas Sinkevičius

„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Iššūkį metę „Alaina“ nepajėgė iki galo kovoti ir „Alta transportas ‒ United 2“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:25 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ‒ pirmoji C lygos Didžiosios taurės dalyvė (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)