BC „Rhino“ vs Sparta (100:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 25 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“

2023 sausio 25 d., Trečiadienis, 23:26 val., peržiūros: 291

Sausio 25 dieną, Trečiadienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje, susitiko salės šeimininkai BC "Rhinos" bei salės svečiai "Sparta"

Iš pradžių, pirmojo kėlinio metu, iki pat 7 minutės "Sparta" komanda tvirtai laikėsi priekyje, kol BC "Rhinos" žaidėjas Nr. 16 V.Kamarūnas nepradėjo laidyti aibės taiklių tritaškių, kurie kaip mat padėjo jo atstovaujamai komandai įgyti dviženklę persvarą ir kėlinį užbaigti rezultatu 27:14.

Antrąjį kėlinį taikliais dvitaškiais pradėjo "Sparta" komanda, tačiau atsakas iš šeimininkų komandos buvo dvigubas. Laikydami tvirtą persvarą BC "Rhinos" žaidėjai su Nr. 16 V. Kamarūnu priekyje be didelio vargo tolo ir tolo. Komandos ilsėtis išėjo rezultatu 51:33

Po ilgosios pertraukos "Sparta" komanda suėmę visas jėgas vijosi priešininkus ir jau buvo atsilikę vos 8 taškais nuo pergalės. Be to šį kėlinį pelnė daugiau taškų nei šeimininkai. Tačiau ketvirtojo kėlinio metu BC "Rhinos" žaidėjai buvo taiklesni. Kad ir koks greitas ir aršus žaidimas virė tarp komandų, rezultatu 100:71 (27:14, 24:19, 18:24, 31:14) BC "Rhinos" šį vakarą pelnė pergalę.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas BC "Rhinos" atstovas, Nr. 16 V.Kamarūnas, rungtynių metu pelnęs 47 taškus, taip pat atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavęs 7 pražangas. 20 taškų pelnė bei 100 tašką pataikė Nr. 23 M.Ylius. Žaidėjai Nr. 11 A.Apulskis bei Nr. 33 D.Marčauskas pelnė dvigubus dublius. Nr. 11 A.Apulskis pelnė 13 taškų, atkovojo 15 kamuolių bei išprovokavo 6 pražangas, o Nr. 33 D.Marčauskas pelnė 12 taškų bei atkovojo 10 kamuolių.

Daugiausiai "Sparta" komandos taškų pelnė Nr. 8 G.Prabulis, kuris surinko 20 komandos taškų bei išprovokavo 5 pražangas. 12 komandos taškų pelnė Nr. 7 D.Didžiūnas. Po 11 komandos taškų pelnė Nr. 28 T.Šorius bei Nr. 20 G.Kasparavičius. Taip pat šis žaidėjas atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)„GZP ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Spartą“ (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:55 val.)BC „Rhino“ įsirašė labai lengvą pergalę (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:45 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)Pirmoji BC „Rhino“ pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:13 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)