Sparta vs MB „TR Project“ (67:79)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 10 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“

2023 sausio 10 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 311

Antradienį, sausio 10, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko II lygos A pogrupio varžybos tarp šeimininkų- MB „TR Project“ bei svečių- "Spartos".

Pirmame rungtynių kėlinyje vyravo greitas žaidimas ir pirmaujanti komanda dažnai keisdavosi. Rezultatas po pirmojo ir rodė lygybę – 20:20. Antrajame dominavo MR "TR Project" žaidėjas M.Milmontas, kuris per pirmus du kėlinius pelnė 22 taškus. Tai padėjo jo komandai po dviejų kėlinių susikrauti 3 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje spurtą surengė "TP Project" ir taiklių tritaškių pagalba susikrovė dviženklį pranašumą – 58:47. Ketvirtasis kėlinys buvo "Spartos" bandymas sugrįžti į kovinį pranašumą ir jiems tai pavyko padaryti, bet užtikrinčiau varžybas užbaigė šeimininkai triumfavo 67:79 (20:20, 15:18, 12:20, 20:21).

Tomas Šorius svečiams pridėjo 25 taškus, o šeimininkams 32 taškus pelnė jau minėtasis Mangirdas Milmontas.

2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)Po įtemptos kovos „TR Project“ pergalė prieš „Rhino“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:47 val.)2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)Užtikrinta MB „TR Project“ pergalė (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 23:18 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)MB „TR Project“ pasiekė pergalę, bet tolyn keliaus „Gemavila“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:02 val.)BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 23:26 val.)„GZP ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Spartą“ (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:55 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)