Brentex Trailer vs Resmila.lt (51:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 22:45 val., peržiūros: 1460

Sausio 30 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Labai nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse ilgą laiką vyko lygus ir atkaklus žaidimas, tačiau po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti svečių pranašumas. Trečiame kėlinuke „Resmila.lt“ pasiekė, atrodytų, solidų net 15 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir rungtynių pabaigoje priartėjo iki 3 taškų ribos. Bet paskutinėmis atakomis „Resmila.lt“ sužaidė užtikrintai ir užtvirtino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:57 (10:9, 13:19, 13:14, 15:15).

Nors pirmuosius taškus gana greitai pelnė šeimininkai, tačiau nuo to momento aikštelėje stojo tyla. Nei viena komanda nesugebėjo pelnyti taškų net 3 minutes, krepšininkai prametė viską ką tik galėjo ir tik tuomet komandos kiek išjudino savo puolimą. Žaidimas greitai tapo atkaklus ir lygi kovą tęsėsi praktiškai viską laiką iki pat ilgosios pertraukos. Nors abi komandos turėjo pakankamai ilgus suolelius, bet net keitimai nepadėjo ir nei viena pusė nerado lyderio galėjusio rinkti taškus. Tad nieko keisto, jog ilgoji pertrauka prasidėjo esant labai kukliam rezultatui. „Resmila.lt“ pirmavo 23:28.

Antroje rungtynių dalyje „Brentex Trailer“ pateko į gilią duobę, prie komandos nesėkmių prisidėjo ir tikrai žiauri T. Chochlovo trauma, žaidėjas taip išsisuko koją, kad prireikė net greitosios ekipažo. Tuo metu svečiai sugebėjo pagyvinti savo puolimą ir po puikios atkarpos jų persvara šoktelėjo iki rekordinės – 15 taškų ribos. „Brentex Trailer“ varžovams didžiuliu pranašumu ilgai džiaugtis neleido ir nuo to momento skirtumas pastoviai tirpo, kol galiausiai intriga sugrįžo. Ketvirtame kėlinuke šeimininkams pavyko priartėti vos per vieną tolimą metimą, tačiau čia svarbų žodį tarė svečių lyderiu tapęs M.Maslenikovas, kurio pastangomis „Resmila.lt“ atstatė saugų pranašumą. Per likusį laiką „Brentex Trailer“ nesugebėjo sukurti stebuklo ir nelengva pergalė atiteko „Resmila.lt“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:57.

Regimantas Vaitasius („Resmila.lt“):

„komanda žaidė rungtynes po ilgesnės pertraukos, o dar dalis žaidėjų vėlavo į rungtynes ir nespėjo net atlikti apšilimo. Komadai sunkiai sekėsi pataikyti ,buvo prastų perdavimų ir nesusikalbėjimo, bet rungtynes pavyko laimėti.“

Brentex Trailer: Donatas Greivys – 14 tšk., Šarūnas Mickus – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Vytenis Gintautas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 24 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 11 tšk., Martynas Šiukščius – 8 tšk.

„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:08 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)