Hermis vs Brentex Trailer (75:84)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams

2016 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 19:06 val., peržiūros: 1562

Gruodžio 18 dieną Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės – „Hermis“ prieš „Brentex Trailer“.

Pirmą kėlinį geriau pradėjo „Brentex Trailer“ komanda ir tai leido jiems pabėgti nuo varžovų bei įgyti 13 taškų pranašumą. Šeimininkai nerando nieko, kas galėtų padėti lengviau pelnyti taškus puolime, o ir gynyba buvo silpa – svečiai per pirmąjį kėlinį įmetė 30 taškų (13:30).

Antrajame kėlinyje „Hermis“ bandė priartėti prie nutolusių varžovų, bet D. Greivys pelnė 11 taškų iš eilės ir taip padidino pranašumą prieš „Hermis“ komandą. Svečiai ir toliau išlaikė įgautą pranašumą ir kėlinį užbaigė turėdami 18 taškų pranašumą (35:53).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai suaktyvinę gynybą priartėjo prie varžovų. Sužaidus daugiau nei pusę trečio kėlinio komandas skyrė tik 9 taškai, o „Brentex Trailer“ buvo išmušti iš vėžių, kai šeimininkai visoje aikštelėje pradėjo spausti svečius. Po trijų kėlinių rezultatu 61:72 pirmavo svečiai.

Ketvirtajame kėlinyje „Hermis“ pradėjo dar aktyviau spausti varžovus ir tai davė teigimų rezultatų. Deficitas tirpo kiekvieną ketvirto kėlinio minutę, o rezultatas sužaidus 34 minutę buvo 73:74. Antroje ketvirto kėlinio pusėje emocijų netrūko - žaidimas išliko apyligis, bet visada besivejančių vaidmenyje išliko „Hermis“ komanda. Sunkią pergalę 75:84 šventė svečiai „Brentex Trailer“ komanda.

Hermis: Mantas Kudirka 22 tšk. (7 atk. kam. 9 rezult. perd.), Aurelijus Surgautas 18 tšk., Saimonas Pažėra 15 tšk., Rimvydas Petraukas 15 tšk.,

Brentex Trailer: Vaidas Mazaronis 20 tšk. (8 atk. kam.), Martynas Jašinskas 19 tšk., Donatas Greivys 16 tšk (13 atk. kam.), Vytenis Gintautas 13 tšk. (18 atk. kam.),

„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Ragai“ įveikė „Brentex Trailer“ pasipriešinimą. (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:43 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)