Elektromontuotojas vs Advokatų kontora „Konsus“ (49:162)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Advokatų kontora „Konsus“ pažemino „Elektromontuotoją“ ir žengė į ketvirtfinalį

2017 kovo 26 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1632

Sekmadienį, kovo 26 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos pirmenybių aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Elektromontuotojo“ bei svečių „Advokatų kontoros „Konsus“. Į šias rungtynes šeimininkų ekipa susirinko vos penkiese, o tuo tarpu svečiai turėjo didžiąją dalį savo pagrindinių žaidėjų. Pirmasis kėlinukas nežadėjo tokio scenarijaus rungtynių, tačiau vėliau „Konsus“ įsimėtė, smeigė vieną tolimą metimą po kito ir fantastiniu greičiu tolo nuo savo varžovų bei išplėšė pergalę net 113-os taškų skirtumu.

Pirmąjį kėlinuką 7:0 atkarpa pradėjo svečių ekipa ir tuomet pirmuosius taškus pelnė ir aikštelės šeimininkai. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet „Konsus“ pradėjo strigti ir per pusantros minutės nepelnė nė taško. Tuo pasinaudojo „Elektromontuotojo“ ekipa ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Visgi, tai buvo paskutiniai jų taškai šiame kėlinyje, o „Konsus“ kėlinį užbaigė pelnydami 13-ą taškų be varžovų atsako. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:28. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė keliomis atakomis ir žaidė gan apylygiai, tačiau tuomet įsimėtė jau M.Lukminas. Pastarasis didžiąją dalį savo metimų pradėjo pataikyti, o to pasekoje „Konsus“ surengė 30:5 spurtą, kuriuo ir užbaigė kėlinį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:69.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir „Konsus“ ekipa toliau terorizavo savo varžovų krepšį taikliais metimais. M.Lukminas per tris minutes sugebėjo pelnyti pirmuosius 17-ą savo komandos taškų ir vaizdas aikštelėje buvo neapibūdinamas. Svečių ekipa ir toliau nemažino apsukų ir sparčiai didino savo pranašumą, kuris po trijų ketvirčių siekė jau 82 taškus – 34:116. Ketvirtajame kėlinyje beliko tik atsakyti į klausimą ar „Konsus“ ekipai pavyks sumaitoti savo varžovų šimtu ar didesniu taškų skirtumu. Tas jiems pavyko ir sužaidus beveik pusę ketvirčio, komandas skyrė jau 101 taškas. Didžiausias svečių ekipos įgytas pranašumas siekė net 119-ą taškų, tačiau rungtynių pabaigoje kelias atakas sėkmingai užbaigė „Elektromontuotojo“ ekipa ir nepadorų skirtumą padarė vos vos padoresniu. Galutinis rungtynių rezultatas 49:162.

Elektromontuotojas: Karolis Kolupaila – 22 tšk. (12 atk. kam.), Eiminas Valaitis – 12 tšk., Dovydas Znutas – 7 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 61 tšk. (16/22 tritaškiai metimai), Giedrius Kurtinaitis – 33 tšk. (12 rezult. perd.), Mantas Žalgevičius – 25 tšk. (10 rezult. perd.), Lukas Jasevičius – 17 tšk. (20 atk. kam., 5 rezult. perd.), Deividas Stankevičius – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Adomas Gendvilas – 10 tšk.

Kitame etape „Konsus“ ekipa susikaus su kur kas pajėgesne „Hidraulinių sistemų“ komanda.

Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)