Pusė velnio vs ICE (61:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 17 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą

2022 sausio 17 d., Pirmadienis, 20:26 val., peržiūros: 460

Kauno TPMC sporto salėje įvyko II Lygos rungtynės, kuriose susitiko "Pusė velnio" ir "ICE".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "ICE" ekipa, tačiau "Pusė velnio" pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir skirtumą sumažino iki keturių taškų ( 22:18). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo - 42:41

Po ilgosios pertraukos "ICE" ekipa puikiai sužaidė puolime ir susikrovė rekordinį pranašumą. Vis dėlto, aikštelės šeimininkams nepavyko išlaikyti pranašumo, o "Pusė velnio" sušvelnino skirtumą iki 9 taškų ( 59:50). Lemiamame kėlinyje "Pusė velnio" ekipai nepavyko sukurti intrigos ir svečiai turėjo pripažinti "ICE" pranašumą, rezultatu – 61:78 (18:22, 23:20, 9:17, 11:19)

5 rezult. perd.

„Eldažnis & Limobus.lt“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Pusė velnio“ pranašumą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Puse velnio“ lengvai įveikė „T.A.D“ komandą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 18:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išrašė „ICE“ ekipai pralaimėjimą (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Po 2 pratęsimų „Pusė velnio“ palaužė BC „Game On“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:21 val.)Atkaklioje dvikovoje „Pusė velnio“ palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)“Pusė velnio“ atlaikė „Eldažnis & Limobus.lt“ šturmą ir iškopė į kitą etapą (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Kauno švara“ lygina serijos su “ICE“ rezultatą (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:33 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)„Skroblų alėja“ uždusino „ICE“ ekipą savo gynybos gniaužtuose (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:33 val.)