Kaunas Metal vs Hidraulinės sistemos (73:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą

2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 332

Pirmadienį KTPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kaunas Metal" ir "Hidraulinės sistemos".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji pranašumą įgijo "Kaunas Metal", kurie išlaikė susikrautą pranašumą iki ketvirčio pabaigos ( 23:20). Antrame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, o aikštelės šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą – 46:30.

Po ilgosios pertraukos "Hidraulinės sistemos" po truputėlį įsivažiavo ir skirtumą sumažino dvigubai ( 58:53). Ketvirtame kėlinyje tarp ekipų užvirė kova. "Hidraulinės sistemos" visada alsavo varžovams į nugarą, tačiau "Kaunas Metal" atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:67 (23:20, 23:10, 12:23, 15:14)

9 taškai

„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 20:21 val.)„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)