Kaunas Metal vs Coca-Cola (84:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 18 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą

2022 kovo 18 d., Penktadienis, 20:26 val., peržiūros: 296

Kovo 18 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kaunas Metal" priemė svečius "Coca – Colą". "Kaunas Metal" buvo laimėję devynis kartus ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. "Coca – Cola" buvo laimėję šešis kartus ir 10 kartų buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes rezultatu 3:2 pirmavo "Kaunas Metal". Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki keturių taškų (8:4). Antroje kėlinio pusėje "Kaunas Metal" gynėsi puikiai, o persvara šeimininkų naudai padidėjo iki 10 taškų (19:9).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė greitai, pataikė po vieną metimą (22:11). Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara buvo padidėjusi iki septiniolikos taškų (32:15). Antroje kėlinio pusėje "coca – Cola" šiek tiek sumažino persvarą (39:25).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Kaunas Metal" ir per pirmas tris kėlinio minutes padidino persvarą iki 17 taškų (47:30). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Coca – Cola" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (47:37), o "Kaunas Metal" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "Kaunas Metal" persvara padidėjo iki 15 taškų (63:48).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Coca – Cola" sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų (65:54). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Kaunas Metal" persvara sumažėjo iki keturių taškų (68:64), o "Kaunas Metal" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje "Coca – Cola" pamažu vijosi varžovus ir rungtynių pabaigoje buvo intriga. Likus 17 sekundžių "Kaunas Metal" pirmavo trim taškais, o paskutinė ataka buvo "Coca – Colos". Jie pataikė tritaškį ir rezultatą išlygino. Bet visgi per likusias dvi sekundes pergalingą metimą pataikė laisvas iš po krepšio M.Čipas (84:82).

8 taškai

„Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių dalyje pripažino „Lemora & Minaltra“ ekipos pranašumą (69:93) (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 20:21 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti „Coca-cola“ pranašumą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:56 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Freda“ užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją su „Kaunas Metal“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)