Adma vs Hidraulinės sistemos (64:86)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 01 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus

2022 kovo 01 d., Antradienis, 20:58 val., peržiūros: 345

Kovo 1 dieną, 19:15 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Adma" (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). „Hidraulinės sistemos“ nutolo dar pirmojo kėlinuko metu, nors varžovai bandė vytis, bet svečiai tvirtai kontroliavo visą susitikimo eigą ir netikėtai lengvai įveikė "Admos" pasipriešinimą. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:86 (17:23, 14:20, 24:23, 9:20).

Jau rungtynių pradžioje „Hidraulinės sistemos“ ėmė tolti ir dar pirmojo kėlinuko metu susikūrė solidų pranašumą. "Adma" sau nebūdingai labai prastai organizavo žaidimą puolant, komanda dažnai atakavo iš nepatogių padėčių, nesugebėjo atsikovoti kamuolių ir visa tai leido svečiams pirmauti ir laikyti iniciatyvą savo rankose. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Hidraulinėms sistemoms“ būnant priekyje rezultatu 31:43.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vis bandė atsitiesti, bet „Hidraulinės sistemos“ buvo labai kantrūs ir išlaikė pranašumą savo rankose. Galiausiai skirtumas tik dar labiau išaugo, kol intrigos nebeliko. Vieną iš prasčiausių mačų sužaidę šeimininkai buvo priversti pripažinti „Hidraulinės sistemos“ ekipos pranašumą 64:86.

16 taškų

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 20:21 val.)