Kauno autobusai vs „Atletas“ ‒ LSU-2 (115:70)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 09 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ lengvai įveikė „Atletas“- LSU-2 komandą

2016 gegužės 09 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 1211

Pirmadienį, gegužės 9-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos pirmosios KKL „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2016, A pogruipo rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Kauno autobusų“ ir svečių „Atletas“- LSU-2 komandų. Nuo pat pirmųjų minučių į priekį pabėgę šeimininkai jau pirmąjame kėlinuke nulėmė rungtynių laimėtoją. „Kauno autobusai“ laimėjo visus kėlinius ir šventė lengvą pergalę rezultatu 115:70 (32:13, 28:27, 28:12, 27:18).

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo diktuoti rungtynių tempą ir vos per minutę pabėgo į priekį (7:0). Svečiai buvo tiesiog priblokšti tokio varžovų žaidimo ir nieko negalėjo padaryti prieš įsibėjusią „autobusų“ taškų mašiną. Sužaidus vos tris minutes T.Čerkunovas dvitaškiu sukrovė savo komandai dviženklį pranašumą (12:2). Puolėjui puolime pradėjo talkinti ir M.Kupšas. Sužaidus pusę kėlinio svečiai atlikinėjo jau 16 taškų skirtumu – 18:4. Antroje ketvirčio pusėje svečiams payko atsigauti po šalto dušo rungtynių pradžioje ir jie pagaliau pradėjo rinkti taškus. Tačiau „Kauno autobusų“ žaidėjai nemažino apsukų ir po pirmojo ketvirčio turėjo solidų pranašumą – 32:13.

Antrąjį ketvirtį taškais pradėjo svečiai, tačiau netrukus pralaimėjo atkarpą 6:0. Aikštelėje prasidėjo žaidimas „bėk ir mesk“. Abi komandos įsivėlė į greitą žaidimą ir taškų lenktynes. Toks žaidimo stilius buvo parankus ir „Atletas“- LSU-2 komandai. Nors gynyboje tvarkytis sekėsi sunkiai, tačiau puolime rasti būdų kaip pelnyti taškus sekėsi vis geriau. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tie patys 19 taškų (42:23). Likusį kėlinuko laiką žaidimas išsilygino. Nors šeimininkai ir kiek atsipalaidavo, tačiau neleido varžovams priartėti – 60:40.

Po ilgosios pertraukos „Kauno autobusai“ vėl padidino apsukas ir laimėjo atkarpą 11:2. Komandas skyrė jau 29 taškai (71:42). Netrukus po eilinio taiklaus T. Rakausko tritaškio skirtumas tarp komandų buvo 32 taškai. Visą kėlinuką solidžiai žaidę svečiai po trijų kėlinių pirmavo daugiau nei užtikrintai – 88:52.

Paskutinis rungtynių ketvirtis šiose rungtynese buvo tik formalumas. Treniruočių pobūdžio kėlinyje šeimininkai ir toliau žaidė atsipalaidavę, lengvai rinko taškus ir gerinosi asmeninius statistikos rodiklius. Svečiai taip pat puikiai suprato, kad rungtynių nugalėtojas jau aiškus ir taip pat pradėjo žaisti be jokio susikaustymo. Sužaidus beveik pusę kėlinio A.Valiulis po puikaus Ž. Skučo perdavimo pelnė „Kauno autobusams“ 100-ąjį tašką. Netrukus tas pats A.Valiulis pridėjo dar vieną taiklų metimą ir komandas skyrė rekordinė 40-ties taškų atžyma. Per likusias minutes svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o šeimininkai toliau didino savo pranašumą. Rungtynes vainikavo tolimas T. Čerkunovo tritaškis. „Kauno autobusai“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu 115:70.

Po rungtynių pakalbintas „Kauno autobusų“ vyr. treneris A. Juodelis buvo patenkintas pergale ir tuo, kad visi žaidėjai gavo pasižaisti:

„Šiandien komandai gerai sekėsi šiose treniruočių pobūdžio rungtynėse. Nėra ko norėt, mes pasistiprinome, o varžovai liko ta pati komanda. Jiems dar viskas priešaky – metai, du ir jau bus žymiai geresnė komanda. Sieksime laimėti taurę, kuo toliau tuo varžovai bus stipresni, tam ruošimės ir žiūrėsim kas bus ateityje“

Kauno autobusai: Albertas Valiulis – 24 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Rakauskas – 20 tšk., Tomas Čerkunovas – 13 tšk., Žygimantas Skučas – 11 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Mindaugas Kupšas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Rokas Stankevičius – 11 tšk., Andrius Aleksandrovas – 10 tšk.

„Atletas“ ‒ LSU-2: Antanas Sakavickas – 18 tšk., Dovydas Montvilas – 16 tšk., Marius Kazlauskas – 10 tšk.

„Eidina“ neturėjo vargo su „Atletu“ ‒ LSU-2 (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:43 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ nesunkiai susidorojo su „Eidina“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Kauno autobusai“ trečiame kėlinyje susitvarkė su „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostu“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno Autobusai“ tik rungtynių pabaigoje užtvirtino savo pergalę prieš „Panemunę“ (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įrodė pranašumą prieš „Atletas“ – LSU- 2 (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Kauno Autobusus“ savo šešėlyje laikiusi „Sporto Manija“ susižėrė ir „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės auksą (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:34 val.)