„Atletas“ ‒ LSU-2 vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (77:101)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 11 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Antroje rungtynių pusėje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įrodė pranašumą prieš „Atletas“ – LSU- 2

2016 gegužės 11 d., Trečiadienis, 23:46 val., peržiūros: 925

Trečiadienį LSU sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Atletas“ – LSU- 2 ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“.

Rungtynių dvikova prasidėjo taškas į tašką (6:6), tačiau pirmieji spurtą surengė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ , kurie įgijo šešių taškų pranašumą ( 6:12). Vis dėlto, šeimininkai sugebėjo atsistiesti, kur surengė greitų atakų ir pasinaudojo netaikliais varžovų metimais bei išlygino rezultatą ( 18:18). Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir kėlinuko baigė lygiu rezultatu – 21:21.

Antrą ketvirtį „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ pradėjo kaip iš natų ir surengė spurtą 7:0 ( 21:28). „Atletas“ – LSU- 2 ekipai toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą ir po taiklaus D.Bakano tritaškio pranašumas išaugo iki 9 taškų ( 30:39). Likus žaisti apie tris minutes D.Montvilas pelnė 5 taškus iš eilės ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų – 37:41.

Antroji rungtynių pusėje „Atletas“ – LSU- 2 sustojo į zoninę gynybą , kuri davė vaisių ir šeimininkai per tris minutes persvėrė rezultatą į savas rankas ( 49:47). Vis dėlto, „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipa surengė keletą greitų atakų ir atstatė pranašumą ( 54:59). Ketvirčio pabaigoje svečiai toliau nestabdė apsukų ir susikrovė dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas – 54:64.

Ketvirtame kėlinyje toliau abi komandos demonstravo daugiau puolimu paremtą žaidimą nei gynyba. Šeimininkams pavyko priartėti prie varžovų , tačiau „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipa pataikė tris tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki 17 taškų ( 62:79). Antroje kėlinuko pusėje abi komandos puolime rėmėsi tolimais metimais (66:86). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 77:101.

Po laimėtų rungtynių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo:“Truputėlį dar sunku buvo žaisti po laimėto finalo. Matėsi ir metimuose, ir visame kame poto. Trūko kelių starto žaidėjų, bet sužaidėme ir be jų. Varžovas gal biški silpnesnis yra , manau, šitam lygiui. Startas neblogas, bet būna ir geriau,“

„Atletas“ ‒ LSU-2: Lukas Šalkauskas – 14 tšk., Ovidijus Kokanauskas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dovydas Montvilas – 13 tšk., Antanas Sakavickas – 11 tšk.

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Ignas Grigaravičius – 19 tšk., Karolis Meiliūnas – 17 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 13 tšk., Dainius Bakanas – 11 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Panemunė“ įveikė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:37 val.)„Eidinos“ puolimo mašina nesunkiai pervažiavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ barjerą (2016 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Kauno autobusai“ trečiame kėlinyje susitvarkė su „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostu“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno autobusai“ lengvai įveikė „Atletas“- LSU-2 komandą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Eidina“ neturėjo vargo su „Atletu“ ‒ LSU-2 (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:43 val.)