Kauno autobusai vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (111:99)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 16 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ trečiame kėlinyje susitvarkė su „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostu“

2016 gegužės 16 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1032

Pirmadienį, gegužės 16 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno autobusų“ ir svečių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipų. Susitikimo pradžioje dominavę svečiai kiek atsiplėšė, tačiau ilgai nelaukę „Kauno autobusai“ išlygino žaidimą ir vėliau, iki ilgosios pertraukos pradžios, abi ekipos viena po kitos keitėsi taikliais tolimais metimais. Po pertraukos dominavę aikštės šeimininkai pasiuntė priešininkus į nokdauną, po kurio pastarieji atsikelti nebe sugebėjo, ko pasekoje pergale džiaugėsi „Kauno autobusai“. 111:99 (20:25, 31:25, 35:13, 25:36).

Rungtynių pradžioje du tritaškius iš eilės smeigęs A.Gedminas išvedė svečius į priekį. Kiek vėliau dar vieną tolimą metimą pridėjęs T. Žioba dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, tačiau ilgai nesnaudę „Kauno autobusai“ pradėjo rinkti taškus, ko pasekoje kiek prisivijo varžovus. Įpusėjus kėlinukui T. Žioba ir vėl pasižymėjo iš toli, ko pasekoje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įgijo dviženklį atotrūkį. Nepaisant to, sėkmingą atkarpą sužaidę šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų, tačiau čia pat ir vėl prabilęs T. Žioba smeigė du tritaškius iš eilės bei vėl atitolino savo komandą. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę „Kauno autobusai“ skirtumą tarp komandų sumažino iki penkių taškų. 20:25.

Antrojo kėlinuko pradžioje aikštės šeimininkus į priekį truktelėjęs A. Aleksandrovas šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau čia pat du tritaškius iš eilės smeigęs A.Gedminas ir vėl atitolino svečius. Ilgai nesnaudęs „Kauno autobusų“ snaiperis T.Rakauskas atsakė lygiai tuo pačiu ir vėl skirtumą tarp komandų sumažino iki dviejų taškų. Įpusėjus ketvirčiui abi ekipos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau ataką tolimu metimu užbaigęs A. Aleksandrovas sumažino savo komandos deficitą iki minimumo. Kiek vėliau „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ dar buvo atitrūkę, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir minimaliu skirtumu persverti rezultatą savo naudai. 51:50.

Po ilgosios pertraukos „Kauno autobusų“ gretose dominavę Ž. Skučas ir A. Aleksandrovas surengė spurtą 12:1, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Situaciją taikliu tolimu metimu taisyti bandė T. Žioba, tačiau čia pat sėkmingą reidą surengęs E.Dainys sugrąžino aikštės šeimininkams dviženklę persvarą. Keturi iš eilės taiklūs I. Grigaravičiaus baudų metimai kiek sušvelnino „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ deficitą, tačiau iškart po jų sekė „Kauno autobusų“ galingas spurtas net 17:0, kuris pasiuntė svečių į nokdauną, suteikdamas šeimininkams 24-ių taškų persvarą. Kėlinuko laikui einant į pabaigą svečiai dar parodė nedidelius atsigavimo ženklus, tačiau ketvirtį keturiais taškais be atsako užbaigęs R. Stankevčius sugrąžino savo komandai solidų atotrūkį. 86:63.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ į priekį timptelėjo K. Meiliūnas. Kiek vėliau prie jo prisijungė ir puikiai talkino T. Žioba, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkiolikos taškų, tačiau įpusėjus kėlinukui iš toli pasižymėję T.Rakauskas ir M. Lauraitis padėjo „Kauno autobusams“ ir vėl pabėgti. Čia pat situaciją švelnino L. Lukošenkino ir A. Gedmino tolimi šūviai, bet atsipalaiduoti nesiruošę aikštės šeimininkai pelnė dar penkis taškus be atsako ir susigrąžino 21-ieno taško atotrūkį. Vis tik, likus žaisti mažiau nei dviems minutėms nuo tritaškio linijos pasižymėję ir L. Vėlavičius bei K. Meiliūnas inicijavo spurtą 0:11, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki dešimties taškų. Nepaisant to, paskutinius taškus pelnęs R. Stankevičius galutinai įtvirtino „Kauno autobusų“ pergalę rezultatu 111:99.

„Kauno autobusai“: Rokas Stankevičius – 22 tšk., Žygimantas Skučas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Aleksandrovas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Dainys – 15 tšk., Tomas Rakauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Lauraitis – 10 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Andrius Gedminas – 28 tšk., Tautvydas Žioba – 26 tšk., Karolis Meiliūnas – 14 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk.

„Eidinos“ puolimo mašina nesunkiai pervažiavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ barjerą (2016 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Panemunė“ įveikė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno autobusai“ nesunkiai susidorojo su „Eidina“ (2016 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Kauno Autobusai“ tik rungtynių pabaigoje užtvirtino savo pergalę prieš „Panemunę“ (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įrodė pranašumą prieš „Atletas“ – LSU- 2 (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Kauno autobusai“ lengvai įveikė „Atletas“- LSU-2 komandą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Kauno Autobusus“ savo šešėlyje laikiusi „Sporto Manija“ susižėrė ir „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės auksą (2016 gegužės 31 d., antradienis, 23:34 val.)