ICE vs SK „Mattas“ (71:93)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 31 d., Pirmadienis, 20:35 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“

2022 sausio 31 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 491

Sausio 31 dieną, 20:35 val., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir SK „Mattas“ (svečiai). Dar iki ilgosios pertraukos pasiekę dviženklį pranašumą SK „Mattas“ sugebėjo išlikti priekyje iki pat susitikimo pabaigos ir įveikė varžovus įtikinamu rezultatu 71:93.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos stengėsi išnaudoti ilgus suolelius ir krepšininkai palaikė pakankamai nemažą tempą. Po lygaus pirmojo ketvirčio SK „Mattas“ ėmė demonstruoti kur kas kokybiškesnę gynybą ir tai padėjo komandai rungtynėse susikrauti dviženklį pranašumą. Iki pat ilgosios pertraukos svečiai išlaikė saugią distanciją ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 32:55.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tarp komandų visą laiką svyravo, tačiau nei karto šeimininkai nebuvo sumažinę savo atsilikimo iki mažiau nei 15 taškų. „ICE“ puolimas laikėsi praktiškai ant kelių krepšininkų pečių, tuo tarpu svečių puolimas buvo kur kas įvairesnis, savo indėlį inešė kone visi aikštelėje pasirodę žaidėjai, o komanda paskutinėmis minutėmis savo pranašumą dar spėjo padidinti ir iki 30 taškų ribos. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:93.

Paulius Lekečinskas

SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)„ICE“ pasiėmė nesunkią pergalę prieš „T.A.D.“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:29 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)SK“Mattas“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:45 val.)SK „Mattas“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„ICE“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Gemavila“ ekipą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:24 val.)SK „Mattas“ išrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkams (2021 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:29 val.)„Mattas“ išlygino serijos rezultatą kovoje prieš „Neveronis ‒ KKA“ (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)