Neveronys ‒ KKA vs Kauno TPMC ‒ 2 (64:82)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 20:50 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC ‒ 2“ ir „Neveronys ‒ KKA“ serijoje prireiks lemiamų rungtynių

2022 gegužės 25 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 351

Gegužės 25 dieną, Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės antrosios pusfinalio rungtynės tarp „Neveronys ‒ KKA“ ir „Kauno TPMC – 2“ ekipų. Pirmąsias tarpusavio komandų rungtynes buvo laimėję „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkai.

„Neveronys ‒ KKA“ iškart šovė į priekį ir po J. Draudvilos metimo pirmavo 12:3. Nors „Kauno TPMC – 2“ iškart artėjo iki penkių taškų, tačiau šeimininkai iki kėlinio pabaigos susikrovė dviženklį pranašumą ir kėliniui pasibaigus pirmavo 22:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu ir labai greitai „Kauno TPMC – 2“ ne tik lygino, bet ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Įpusėjus susitikimui svečiai jau buvo priekyje 35:39.

Trečio kėlinio pradžioje po J. Draudvilos metimų „Neveronys ‒ KKA“ persvėrė rezultatą 47:41. Bet kėlinį „Kauno TPMC – 2“ užbaigė spurtuodami 4:20 ir po T. Vaitkaus tritaškio paskutinę kėlinio sekundę įgijo dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių 51:61.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem svečių tritaškiais, po kurių skirtumas tapo šešiolika taškų. Po šios atkarpos „Neveronys ‒ KKA“ jau nebeatsigavo ir turėjo pripažinti svečių pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 64:82 (22:12, 13:27, 16:22, 13:21).

Rolandas Petrauskas

„Kauno TPMC ‒ 2“ atkaklioje kovoje nusileido „Neveronys ‒ KKA“ (49:93) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:03 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė lengvą pergalę (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)