Donelaičio vs Manvesta (72:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužusi „Donelaičio“ įtikinamai įveikė „Manvesta“

2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 260

Vasario 12 dienos vakarą, Kauno kolegijos didžiojoje salėje, susitiko įmonių lygos komandos „Donelaičio“ ir „Manvesta“. Varžovus ketvirtajame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ iškovojo pergalę 72:56 (19:18, 16:15, 20:14, 17:9).

Rungtynės prasidėjo įnirtinga kova, komandos keitėsi taškais bei nei vienai komandai nepavyko atitrūkti didesniu pranašumu, o po dviejų kėlinių „Donelaičio“ turėjo dviejų taškų pranašumą 35:33.

Antrosios rungtynių pusės pradžia nieko nesiskyrė nuo pirmosios, abi komandos keitėsi pirmaujančiu vaidmeniu. Tačiau ketvirtajame kėlinyje trumpa žaidėjų rotacija naudojusi „Manvesta“ pavargo, o tuo puikiai pasinaudoja varžovai provokavo pražangas ir pabėgo į priekį. „Manvesta“ nesugebėjo sugrįžti į rungtynes, o „Donelaičio“ šventė įtikinamą pergalė 72:56.

Donatas Turčinskas

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Donelaičio“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 18:53 val.)Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“ (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:42 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsime palaužė „Donelaičio“ komandą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 16:21 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)