Banga vs Sparta (105:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą.

2016 gruodžio 03 d., Šeštadienis, 18:01 val., peržiūros: 1584

Šeštadienį, gruodžio 3 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Banga" ir svečiuose žaidę "Sparta" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Bangos" krepšininkams, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (30:10). Antrasis kėlinys vėl geresnis buvo šeimininkų ekipai – (55:30). Trečiame kėlinyje "Sparta" ekipai pavyko 1 tašku kėlinį laimėti – (76:52). Ketvirtame kėlinyje niekas iš esmės nepasikeitė ir "Banga" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu – (105:75).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Banga" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė pirmieji "Sparta" ekipos 2 taškai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai surengė spurtą – (9:0), po kurio komandas skyrė jau 9 taškai – (11:2). Antroje kėlinio dalyje "Banga" ekipos spaudimas nesibaigė, svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (19:8) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių prabėgus 3 minutėms komandas skyrė 21 taškas – (38:27). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 30 taškų – (51:21). Visgi per likusį laiką "Sparta" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (55:30).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis tiksliomis atakomis, po kurių prabėgus 4 minutėms komandas skyrė tie patys 25 taškai – (64:39). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui baiginėjantis ekipos toliau žaidė pasikeisdamos tiksliomis atakomis. Visgi kėliniui baiginėjantis svečiams pavyko šiek tiek sužaisti geriau, kas leido laimėti kėlinį minimaliu skirtumu – (76:52).

Ketvirtame kėlinyje iš esmės niekas nepasikeitė. "Banga" krepšininkai toliau tvirtai laikė saugų atstumą nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (105:75).

Po laimėtų rungtynių "Banga" ekipos treneris kalbėjo: "Truputėli lygiai komandų šiandieną skyrėsi. Mes bandėme savo, vieną kėlinį vieną derinį darėme, kitą kėlinį kitą. o paskui, kai skirtumas šioks toks yra atsiranda ir atsipalaidavimas."

Po pralaimėtų rungtynių "Sparta" ekipos treneris kalbėjo: "Na rezultatas daug ką pasako. Komandos buvo šiek tiek skirtingo lygmens, bet stengėmės, parodėme kovingumą ir pasirodėme kaip galėjome."

Banga: Aurimas Karbauskas – 22 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.), Jonas Lekšas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Kristijonas Reklaitis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Henrikas Paulauskas – 14 tšk., Lukas Garliauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Julius Liesis – 13 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 26 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Šorius – 18 tšk., Šarūnas Sobolis – 14 tšk., Edvinas Medišauskas – 11 tšk.

„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)