Banga vs LSK „Technoera“ (100:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 21:10 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą.

2016 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 00:26 val., peržiūros: 1820

Trečiadienį, gruodžio 15 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Banga" ir svečiuose žaidę LSK "Technoera" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Banga" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (31:28). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio – (52:40). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Banga" krepšininkai toliau didino atsilikimą tarp komandų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (100:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Banga" ekipos taikliu vienos baudos metimu iš dviejų. Sekančioje atakoje svečiai pelnė savo pirmuosius taškus ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (1:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus LSK "Technoera" pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (11:14). Sužaidus dar apie 3 minutes šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – (24:24). Per likusį laiką "Banga" ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas, persvėrė rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (31:28).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo svečių ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 4 minutes persverti rezultatą savo naudai – (36:38). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkai spėjo susigrąžinti turėtą persvarą – (45:38). Per likusį laiką svečiai pralošę dar vieną atkarpą – (5:2) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (52:40).

Trečią kėlinį geriau pavyko pradėti "Banga" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 4 minutes padidinti skirtumą iki 21 taško – (63:42). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 21 taškas – (67:46). Visgi per likusį laiką niekas aikštelėje nepasikeitė, komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (73:52).

Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas. Šeimininkai dar labiau ėmė didinti skirtumą tarp komandų ir rungtynės baigėsi "Bangos" pergale rezultatu – (100:65).

Po laimėtų rungtynių "Banga" ekipos treneris kalbėjo: "Komandos jau stipresnės, pradžioje pirmame kėlinyje per daug praleidome taškų, kaip sakant gaudėme dar variantus kas čia kur vyksta. Paskui pradėjome žaisti savo žaidimą ir tas skirtumas taip ir gavosi iš netyčia."

Po pralaimėtų rungtynių LSK "Technoera" ekipos treneris klabėjo: "Pradžioje varžybų neblogai krito. Gynyboje nuo pat pradžių nesisekė apsiginti, bet kol puolimas ėjosi, tol laikėmės. Nustojo kristi metimai, pasimatė rezultatas. Šiaip labai geros varžybos pasisemti patirties prieš tokią jauną komandą."

Banga: Patrik Kapralov – 26 tšk., Merūnas Insoda – 22 tšk., Aurimas Karbauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Dinas Mickūnas – 11 tšk., Darius Butkevičius – 10 tšk., Kristijonas Reklaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 24 tšk., Tautvydas Banys – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Ričardas Belopetravičius – 12 tšk.

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)